Penktadienio, vasario 15-osios, „Tauragės kurjeryje“: slapta darytas įrašas atskleidė, kas vyksta butų ūkyje(10)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-02-14 14:36

Žurnalistams perduotas slapta Tauragės butų ūkio direktoriaus kabinete darytas garso įrašas. Jis atskleidė itin įdomių detalių – kalbėdamas su savo pavaldiniais Tauragės butų ūkio vadovas Egidijus Vaitiekus pareiškė, kad įmonė paskendusi skolose, kad ketinama atsisakyti daugiabučių kiemų valymo, o jei darbuotojai nesutinka už minimalų atlygį dirbti bene dvigubai daugiau, gali eiti lauk iš darbo. Ką žurnalistams sako apie savo pavaldinių akibrokštą šį įrašą perduoti žurnalistams sužinojęs E.Vaitiekus ir ar jo žodžiai, išsakyti darbuotojams, yra tiesa, – penktadienio vedamajame.

Tauragės teismas baigė nagrinėti iš Tauragės vaikų ir jaunių sporto mokyklos vadovo pareigų atleisto Audriaus Bitino skundą. Kokį verdiktą priėmė teismas ir ką apie jį mano su savivaldybe besibylinėjantis buvęs šios mokyklos direktorius, sužinosite jau netrukus.

Trečdalį milijono eurų atsiėję remonto darbai: Jūros šlaitas vėl slenka. Prieš keletą dienų į patvinusią Jūrą nugarmėjo dalis jau suremontuotos Meilės alėjos. Valdantieji ir vėl kaltina politinius oponentus ir gausų šios žiemos sniegą. Jų politiniai priešininkai atkerta – taip, „klastingi socialdemokratai“ sniegą Jūros krantinėje ir užsiundė. Skaitykite jau netrukus.

Rinkimų kova spjaudosi ugnimi – į apygardos rinkimų komisiją vienas po kito skrieja skundai. Dažniausiai kandidatus skundžia ne eiliniai rinkėjai, o jų politiniai konkurentai. Šįkart kliuvo socialdemokratams. Įtarta, esą jie papirkinėja rinkėjus, o vienas šios partijos į apylinkės komisiją deleguotas narys net sulaužė priesaiką. Apie šiuos ir kitus rinkimų prievaizdų pagrūmojimus kandidatams į tarybą ir merus – jau rytojaus numeryje.

Kriminalinės naujienos: šią savaitę pradėta 11 ikiteisminių tyrimų: registruotos dvi neaiškios tauragiškių mirtys, šėlo smurtautojai, netrūko vagių ir naminukės platintojų. Šią savaitę malšinta ir gamtos sukelta nelaimė – vienoje seniūnijoje į atvirą teritoriją išsiliejo kuras. Išsamesnės žinios jau keliauja iš spaustuvės.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – ko savivaldybės prašo garbės pilietė Valerija Bumbulienė, kam valdininkai užsimojo didinti pašalpas, ką teisme įrodinėja Tauragės priešgaisrinės tarnybos vadovas Robertas Masolas ir kaip tauragiškiams sekėsi sambo čempionate, – sužinosite jau netrukus. Kartu su šiuo numeriu į jūsų pašto dėžutes atkeliauja ir istorijos bei kultūros priedas „Taurragis“ bei puikus receptas – tokių gardžių kotletų „pataluose“ dar negaminote.

Savaitgalis žada panėšėti į jau beveik tikrą pavasarį. Saulėtos nuotaikos jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija! 

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras