Penktadienio, vasario 22-osios, „Tauragės kurjeryje“: kaip už 100 eurų prikepti blynų visam miestui? (23)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2019-02-21 14:42

Antradienį vietoj pietų Tauragės kultūros darbuotojai „skanavo“ kandidatų į merus prisistatymus. Vidudienio pertrauka buvo karšta – kandidatams kliuvo kaip reikiant. Iki rinkimų likus keletui dienų išdrąsėję kultūros darbuotojai žodžių į vatą nevyniojo: politikų pažadus didinti jiems atlyginimus, statyti milijonų pareikalausiančią pramogų areną ir pagaliau atsigręžti į skurstančią kultūrą sumalė į miltus. Priekaištai skriejo ir dabartinės valdžios adresu – dešimtys tūkstančių sumokami pop atlikėjams, o štai Užgavėnių šventei Tauragės mieste surengti sukrapštyta vos 100 eurų. Skaitykite rytojaus vedamajame.

Šią savaitę Tauragėje – tikras politinių įžymybių anšlagas: pirmadienio vakarą su tauragiškiais susitiko kandidatė į Lietuvos Respublikos prezidentus Ingrida Šimonytė, antradienį į susitikimą pakvietė Darbo partijos pirmininkas Viktoras Uspaskich. Ką jie kalbėjo Tauragės žmonėms, ką žada ir ko nežada artėjant rinkimams, sužinosite jau netrukus.

Svariems kultūros renginiams – Kultūros tarybos parama. Beveik 50 tūkstančių eurų – tiek lėšų šiemet iš Kultūros rėmimo fondo atiteko Tauragės kultūros įstaigoms. Už šiuos pinigus tauragiškiai išvyks neįtikėtinų projektų ir renginių. Kokių, sužinosite atsivertę „Tauragės kurjerį“.

Valdantieji sako, kad pristatyti visuomenei, ką nuveikė pernai, būtina – mero, tarybos ir savivaldybės administracijos direktoriaus ataskaitos parengtos, kad apie gerus savo darbus papasakotų, valdžia važinėja per kaimus. Kodėl tą daro dabar, prieš pat savivaldos rinkimus? Kodėl ne po jų, pavyzdžiui, kovo 5 ar 6 dieną? Skaitykite „Tauragės kurjerį“.

Vasario 21-oji – Tarptautinė gido diena, Lietuvoje švenčiama nuo 2003 metų. Tą dieną Lietuvoje renkami geriausi, originaliausi, išmaniausi gidai. Ar Tauragė turi tokį žmogų? Žinoma. Pilyje, tiksliau, Turizmo informacijos centre, sutiksite Veroniką. Ji – vienintelė gidė Tauragėje. Ką ji veikia, kokius maršrutus kuria ir ką turistai gali pamatyti Tauragėje, – jau netrukus.

Šios ir kitos pastarųjų dienų naujienos – kokie pasikeitimai rinkėjų lauks balsavimo vietose, koks labai svarbus renginys rytoj vyks Tauragės bendruomenių namuose, kiek Kvitų žaidimo laimėtojų yra Tauragėje ir kuo labiausiai džiaugiasi Tauragės policija, – jau pakeliui iš spaustuvės. Šiame numeryje rasite ir skaitytojos Violetos išbandytą pikantiškos vištienos iešmelių receptą.

Ačiū, kad skaitote „Tauragės kurjerį“.    

Skaityti komentarus (23) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras