Penktadienio, vasario 23-iosios, „Tauragės kurjeryje“: mūšis dėl gatvių baigtas – laimėjo tie, kas rėkė garsiausiai? (3)

2018-02-22 15:54

35 Tauragės miesto gatvės, įtrauktos į naująjį asfaltavimo sąrašą. Trečiadienį sąrašas, nors ir po ilgų ginčų, patvirtintas. Penktadienio „Tauragės kurjerio“ numeryje galėsite jį pamatyti. Sąrašą sudarant, susitarimas lyg ir pasiektas, nors ne kartą politikams posėdžiaujant nuskambėjo frazė, kad laimi tie, kad garsiau rėkia. Politikų pasisakymai šiuo klausimu jau primena, kad artėja savivaldos rinkimai. 

Namą Prezidento gatvėje sieks parduoti aukcione. Trečiadienį taryba netinkamais naudoti pripažino šešis buvusius socialinius būstus. Du butai – nedideliame mediniame namelyje Prezidento gatvėje, visai šalia Visuomenės sveikatos centro pastato. Būsimus šio objekto pirkėjus, žinoma, domina ne sukiužęs pastatėlis, bet sklypas šioje miesto vietoje, jis jau seniai kursto aistras. Išsamiau – penktadienio numeryje.

Politikai pagaliau pakluso Vyriausybės atstovės Tauragės apskrityje reikalavimui ir darželio grupėse mažina vaikų, mat perpildyti darželiai pažeidžia higienos normas. Tačiau šis sprendimas neišspręs nepatenkančių į darželius vaikų problemos. Ką daryti tėvams ir vaikams? Politikai prabyla apie galimybę darželį steigti dar viename rajono kaime.

Buvusios tarpkolūkinės statybos organizacijos pastatas domina tik chuliganus. Jovarų mikrorajone stūksantis monstras jau seniai išdaužytais langais ir išlaužytomis durimis. Jo savininkas Petras Rakauskas dėl to keikia valdžią. Mat ši šio turto iš jo pirkti nenori. Kodėl nenori, skaitykite jau rytoj.

Lūžus kaului, Tauragės ligoninės medikas pacientui pasiūlė... tepalo skaudančiai vietai trinti. Tokią istoriją „Tauragės kurjeriui“ papasakojo pacientas iš Pagėgių. Nukritęs nuo kopėčių dar birželį, vyras kankinosi iki šiol. Paaiškėjo, kad Tauragės ligoninės Konsultacijų poliklinikoje traumatologas lūžio nepastebėjo. Kas už tai gresia medikui?

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų naujienų – kada asfalto sulauks A.Strazdo gatvė, įtraukta į asfaltavimo sąrašą dar 2011-aisiais, kam suteikti Tauragės garbės ambasadorių vardai, tragiška žinia – Jūros upės lede rastas įšalęs žmogaus kūnas, kas po kelerių metų laukia „Šaltinėlio“ vaikų globos namų ir kaip projektuoti renovuojamo Tauragės muziejaus interjerą sekasi kraštietei dizainerei Vaidai Žemaitytei-Jurgelevičei – jau pakeliui į Jūsų pašto dėžutes. Šiame numeryje rasite ir sūrios karamelės pyrago receptą. Kepti jį, pasak „Tauragės kurjerio“ skaitytojos, reikia naudojant farino cukrų. Kuo jis ypatingas, sužinosite atsivertę penktadienio numerį.

Gražaus savaitgalio ir įdomaus skaitymo! Nesušalti Jums linki „Tauragės kurjerio“ redakcija.    

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras