Pirmajame balandžio numeryje: ar tikrai karštesnis vanduo išpūs sąskaitas?(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-04-03 18:55

Nors legioneliozės, pavojingos per vandenį plintančios ligos Tauragėje niekada nebuvo fiksuota, kovo mėnesį Tauragės daugiabučiuose iš čiaupų teka gerokai karštesnis vanduo. Daugiabučių gyventojai sako, kad prie gyvatuko pastarosiomis dienomis prisiliesti neįmanoma, ir baiminasi, kad karštas vanduo gali nudeginti mažus vaikus. Kodėl Tauragėje prireikė pakelti karšto vandens temperatūrą ir kiek toks sprendimas padidins gyventojams pateiktas sąskaitas? 

Neblaivus sulaikytas Batakių vidurinės mokyklos direktorius ginasi – nors policija teigia, kad jis girtas vairavo automobilį, pedagogas sako lengvai teisme įrodysiąs esąs nekaltas. Valdininkai mokyklos vadovą smerkia ir ragina postą palikti savo noru, šiam iš pareigų nesitraukiant, šaukiamas neeilinis tarybos posėdis.

Europos Sąjungos paramą gavusi, bankrutavusią „Lignesą“ kadaise perėmusi bendrovė „Akva produktai“ stabdo veiklą – gražūs planai Tauragėje pastatyti fabriką ir įkurti 300 darbo vietų taip ir liko planais. Kas Tauragėje trukdo kurtis stambiam verslui?

Kol Vyriausybė svarsto, kaip šviesti ir nuo skurdo bei smurto gelbėti girtaujančių šeimų vaikus, Tauragės rajono ūkininkas Jonas Pryšmantas našlaičius gyvenimo subtilybių moko jau daugelį metų. Ūkininkas sako – jei tik būtų jo valia, vaikų namus jis perkeltų į kaimą.

Teismas išnagrinėjo vos dvi dienas Tauragės kultūros centre etnografe dirbusios ir iš darbo atleistos kaunietės, buvusios „Drąsos kelio“ narės Kristinos Sulikienės skundą. Kultūros centro direktorius Virginijus Bartušis žiniasklaidai neslėpė paskubėjęs šią moterį įdarbinti, esą ji – konfliktiška asmenybė, tačiau teismui to neprisipažino. Iš Kultūros centro kaunietė reikalauja daugiau nei 1700 eurų.

Šios ir dar daugiau pastarųjų dienų naujienų – kokį norą Tauragės merui išsakė kaimiškoji seniūnija, kiek įmonių dalyvauja vežėjų autobusais konkurse, kas atsitiko „Lidl“ prekybos centro pardavėjai, mėginusiai sulaikyti vagį, ir kaip nugyventi 90 metų, – jau antradienio numeryje. 

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras