Pirmajame vasario "Tauragės kurjerio" numeryje - nelegalus šunų "biznis": Tauragė ir vėl pirmauja?(2)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-02-01 15:57

Kankinamus šunis gelbstinčios Vilniuje registruotos viešosios įstaigos „Dogspotas“ vadovė Indrė Pileckienė atskleidžia šokiruojančių faktų – Tauragėje tiesiog klesti nelegalios šunų daugyklos, kuriose žiauriomis sąlygomis narvuose laikomi gyvūnai kergiami tik dėl pinigų, neretai jie sunkiai sužalojami, o kai tampa nebereikalingi, parduodami už keletą eurų arba tiesiog išmetami. Slapto filmavimo medžiaga iš tokių daugyklų sukrečia. Tačiau gyvūnų globėjai atskleidžia ir dar didesnį absurdą. Kokį – skaitykite jau šiame laikraščio numeryje.

Trečiadienį posėdžiavusi savivaldybės taryba svarstė pagrindinį metų klausimą – biudžetą. Teigiama, kad jį rengiant skubėta, o opozicijos siūlymai ignoruoti. Taigi – kiek pinigų turėsime šiais metais ir ką už juos nuveiksime? Sužinosite jau netrukus.

Tame pačiame posėdyje rajono taryba pritarė kai kurių biudžetinių įstaigų vadovų praėjusių metų ataskaitoms, patvirtino šių metų užduotis, įvertino veiklą ir skyrė darbo užmokesčio kintamąją dalį. Kodėl vieniems naujiems vadovams priedai paskirti, o kitiems – ne?

Valdantieji vienbalsiai pritarė savivaldybės tarybos veiklos reglamento pakeitimui – nuo šiol Tauragės politikai pirmieji šalyje tarybos komitetų posėdžiuose galės dalyvauti virtualiai. Kai kas juokauja, kad tiesiai iš lovos. Ką apie tai mano tarybos opozicija?

Portalas alfa.lt renka Lietuvos metų merą, taip siekdamas paskatinti diskusiją, kokios mero asmeninės ir dalykinės savybės lemia gerus rezultatus, palyginti savivaldybių gyvenimo kokybę, verslo aplinką, paskleisti gerąją vadovų patirtį, atrasti nesėkmių priežastis ir silpnąsias vietas. Nors balsuoti galima dar visą šį mėnesį, tendencijos jau ryškėja. Kurioje vietoje šiuo metu Tauragė ir jos meras Sigitas Mičiulis, sužinosite paskaitę šį laikraščio numerį.

Pernai Tauragės rajono savivaldybės tarybos patvirtinta pirmoji kvartalinės renovacijos programa įsibėgėja, tačiau vietoj planuotų atnaujinti aštuonių miesto centro daugiabučių renovaciją greičiausiai teišvys septyni. Kodėl vieno namo gyventojai tokiems savivaldybės planams pasakė „ne“?

Ar tiesa, kad šildymas Tauragėje nuolat brangsta, nors oficialiai ir skelbiama, kad už šilumą tauragiškiai moka bene mažiausiai šalyje? Tai išsiaiškinti „Tauragės kurjerio“ paprašė vieno  daugiabučio gyventoja.

Tauragės rajono apylinkės teismas aiškinasi, ar bendrovės „Tauragės būstas“ iniciatyva su

Tauragės dvaro g. 30A ir Vytauto g. 75 daugiabučių gyventojais sudarytos jungtinės veiklos sutartys teisėtos. Tauragės teismą pasiekė net septynios tokios bylos.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sausio 30-ąją paskelbė iš vaikų globos namų „Šaltinėlis“ išėjusios šešiolikmetės Brigitos Ivanauskaitės paiešką. Kaip sekasi ieškoti merginos, sužinosite jau netrukus.

Jau 22-ejus metus badmintoną žaidžianti kraštietė Akvilė Stapušaitytė (jos pirmasis treneris – tauragiškis Jonas Šileris) taip dažnai tampa Lietuvos čempione, kad ir tiksliai nebežino – 11 ar 12 kartų ji skelbta stipriausia šalyje. Plačiau ir sportininkę skaitykite šiame numeryje.

Laikraštyje rasite ir daug kitokių naujienų: sužinosite, ar sergamumas gripu Tauragėje dar neperžengė epidemijos ribos, kaip tauragiškiams sekėsi žinių apie Lietuvą patikrinimo konkurse ir

zoniniame respublikinio vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė“ ture, kaip baigėsi Moksleivių kūrybos centro paskelbtas vėtrungės pilies bokštams konkursas.

Gerų orų sinoptikai nežada, tad jei planuojate savaitgalį praleisti namuose, „Tauragės kurjerio“ skaitytoja siūlo išbandyti sausainukų, primenančių bučinukus, receptą. Jis itin paprastas.

Sėkmės kepant ir gero skaitymo!

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras