Pirmasis vasaros numeris: demoniškos mintys tautodailininką pavertė vagimi(7)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2017-06-01 16:31

Tauragės apylinkės teismas nuteisė žinomą Šiaulių krašto tautodailininką, kovo mėnesį apvogusį vieną Tauragės miškų urėdijos darbuotoją. Tuomet iš miškininko kišenės dingo piniginė su asmens dokumentais ir didele suma grynųjų – vagišius nugvelbė daugiau nei 10 tūkstančių eurų. Jo paieškos ilgai netruko. Byla išnagrinėta ir perduota teismui. Ką nusprendė teismas ir kodėl žinomas medžio drožėjas ėmėsi nusikalstamų veiksmų, sužinosite jau netrukus.

Svetimiems dosnūs, o savus pamiršo – įsitikinę kai kurie Tauragės rajono kaimiškųjų seniūnijų gyventojai. Savivaldybei žmonės priekaištauja ne be pagrindo – valdininkai demonstruoja dosnumą gretimų savivaldybių – Šilalės, Jurbarko, Pagėgių, Šilutės gyventojams – šeštadienį nemokamai juos siūlo atvežti, o po Marijono Mikutavičiaus koncerto, naktį, parvežti į namus. Kodėl tokia paslauga nepasiūlyta savo rajono kaimų žmonėms?

Dovana tauragiškiams – įspūdingas „Baltojo tigro“ skrydis. Kraštietis Eltonas Meleckis gimtinėn šįsyk atskris lėktuvu, kad šeštadienį gimtajam kraštui parodytų nepakartojamą akrobatinį skrydį. Europos ir šalies akrobatinio skraidymo čempionas „Tauragės kurjeriui“ mielai paatviravo apie save, būsimą pasirodymą ir kaip jam šiandien atrodo Tauragė – iš lėktuvo ir ne tik. Interviu su E.Meleckiu – jau penktadienio numeryje.

Kol valdininkai derina šviesoforo vienoje pavojingiausių miesto sankryžoje – netoli turgaus – įrengimo planą, netoli šios sankryžos gyvenantys žmonės baugiai dairosi į gatvę – ar vėl kas neįlėks į jų kiemą. Taip atsitiko ir šią savaitę, kai automobilis rėžėsi į namo elektros skydinę. Tik laimingas atsitiktinumas šio namo gyventoją išgelbėjo nuo tragiškos lemties. Kaip informavo Tauragės rajono saugaus eismo komisijos pirmininkė Virginija Eičienė, šiuo metu šviesoforo įrengimo planas kaip tik aptarinėjamas. Detaliau – penktadienio numeryje.

Buvusiam bibliotekos direktoriui savivaldybė siūlo taikytis. Tauragės rajono apylinkės teismas atidėjo bibliotekos direktoriaus pareigų netekusio Sigito Kancevyčiaus ir Tauragės savivaldybės ginčo bylos nagrinėjimą. Dėl, jo nuomone, neteisėto atleidimo besibylinėjantis S.Kancevyčius patvirtino, kad Tauragės valdininkai jam siūlo pasirašyti taikos sutartį. Kur krypsta ši ginčo byla ir su kokiomis taikos sąlygomis sutiktų ieškovas, skaitykite jau netrukus.

Šios ir dar daugiau naujienų – kiek už šildymą, panaikinus PVM lengvatą, mokės tauragiškiai, kokie Tauragės miesto šventės renginiai jūsų laukia ateinantį savaitgalį, kur kreiptis, jei turite verslo idėją, bet reikia pagalbos ją paversti realybe ir už ką vėl išdaužyti Ahmet Ince kebabinės langai – jau penktadienio numeryje. Jame rasite ir gardžių vaikystę primenančių naminių sausainių receptą.

Gražaus šventinio savaitgalio Jums linki „Tauragės kurjeris“.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras