Redakcija švenčia: „Tauragės kurjeriui“ – 22(1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-09-26 09:04

TK archyvo nuotrauka

Lygiai prieš 22-ejus metus, rugsėjo 26-ąją, Tauragės rajono gyventojai paėmė į rankas pirmąjį „Tauragės kurjerio“ numerį. Redakcijos kolektyvas kviečia į šventišką diskusiją Tauragės Birutės Baltrušaitytės viešojoje bibliotekoje.

Pirmasis „Tauragės kurjerio“ laikraštis pasirodė 1997 metų rugsėjo 26-ąją ir šiemet švenčia jau subrendusio jaunuolio sukaktį. Per tiek metų prenumeratorių namus ir parduotuvių lentynas pasiekė net 2126 laikraščio numeriai, šiuo metu baigiamas redaguoti 2127-asis. Džiaugiamės turėdami didelį ir vis augantį būrį laikraščio skaitytojų, kurie domisi rajono įvykiais ir aktualijomis.

Norime padėkoti savo ištikimiems skaitytojams už nuoširdų domėjimąsi ir tokią progą kviečiame atšvęsti kartu. Šįvakar Tauragės Birutės Baltrušaitytės bibliotekoje rengiamas susitikimas su visuomene. Vyks diskusija, tema „+22: kur veda Tauragę, Lietuvą ir žurnalistiką pašėlęs gyvenimo tempas?“. Jau 17 val. bibliotekos skaitykloje sutiksite redakcijos kolektyvu ir kitais mūsų bendradarbiais. Diskusijoje dalyvaus signataras, žurnalistas Rimvydas Valatka, apžvalgininkai Henrikas Vaitiekūnas bei Ramūnas Terleckas, Žurnalistų sąjungos pirmininkas Dainius Radzevičius.

Kiekvieno atėjusiojo laukia dovana.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras