Rugsėjo 8-osios, penktadienio, „Tauragės kurjeryje“: valdiškos įmonės savireklamai išleidžia tūkstančius(12)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-09-07 16:08

Pertvarka savivaldybės kontroliuojamose įmonėse toliau kursto aistras – į „Tauragės kurjerio“ redakciją vienas po kito daugiabučių gyventojai ėmė nešti į jų pašto dėžutes metamus dviejų valdiškų įmonių reklaminius leidinius. Pasireklamuoti nusprendė privatizuojamas Tauragės butų ūkis ir dalį šios įmonės veiklos perimantys Tauragės šilumos tinklai. Kam savivaldybės įmonėms, juo labiau vienai jų monopolinei, prireikė reklamos? Abiejų įmonių vadovas Mindaugas Nevardauskas atskleidė, kiek išleidžia savireklamai. Kiek, sužinosite jau netrukus.

5000 eurų – tiek nekilnojamojo turto mokesčio būtų sumokėjusi politikų Stankų valdoma įmonė „Švytis“. Tačiau nuo šio mokesčio taryba „Švytį“ atleido. Opozicija pripažįsta – nuolaidų tvarkos investuotojams pažeisti negalima, tačiau atleisti nuo mokesčių reikėtų ne tik verslo gigantus, bet ir smulkiuosius verslininkus. Pasak opozicijos atstovo Stasio Lapės, tai socialiai neteisingas sprendimas. 

Bylos nagrinėjimo dieną teisėsaugos nemalonę užsitraukęs Batakių pagrindinės mokyklos direktorius Rimvydas Varanavičius susirgo. Teismui jau antrą kartą nepavyko pradėti nagrinėti šiam pedagogui, kuris įtariamas vairavęs girtas, iškeltos baudžiamosios bylos. Rugsėjo 1-ąją R.Varanavičius mokslo metų pradžios proga sveikino Batakių mokyklos bendruomenę ir į ligonį neatrodė panašus. Galbūt Batakių mokyklos direktorius baiminasi atleidimo iš pareigų? 

Papildomas mokinių ugdymas tapo verslu: mokestis už kai kuriuos būrelius siekia ir keliasdešimt eurų per mėnesį. Savivaldybė šią savaitę paskelbė, kad Tauragės darželinukai ir moksleiviai šiemet turės galimybę lankyti kaip niekad daug – net 87 būrelius. Šias ugdymo paslaugas teikiantys klubai ir mokyklos vieni su kitais konkuruoja it pašėlę ir neslepia, kad išlikti rinkoje sudėtinga – vaikų mažėja, o papildomo ugdymo pasiūla didžiulė. 

Lietuvos vyriausiasis administracinis teismas šią savaitę patvirtino, kad Konkurencijos tarybai saugos bendrovei „G4S Lietuva“ skirta beveik 3 mln. eurų bauda skirta pagrįstai. Sprendimas galutinis ir neskundžiamas. Kaip toks teismo verdiktas paveiks nuo 2011 metų Tauragėje veikiančio šios apsaugos bendrovės filialo veiklą? 

Šios ir daugybė kitų pastarųjų dienų naujienų – kodėl Atgimimo aikštėje nebeveikia septynerius metus miestelėnus džiuginęs fontanas, kiek kainuos vaikų reabilitacijos centro-mokyklos „Pušelė“ renovacija, kas Tauragės mieste atsiras pirmiau – įkrovimo storelės elektromobiliams ar stovai dviračiams ir kiek skolintis iš banko leista Tauragės autobusų parkui – penktadienio „Tauragės kurjeryje“. Šiame numeryje rasite ir gardaus lašišos bei varškės vyniotinio receptą. Šis patiekalas ne tik pradžiugins skrandį, bet ir stalą papuoš. 

Įdomaus skaitymo ir saulėto artėjančio savaitgalio!

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras