Apdailininkų konkurse Tauragės moksleiviams – trečioji vieta (1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-04-19 06:00

Už trečiąją vietą PRC moksleiviams V.Overlingui ir S.Žukui įteiktas 300 eurų vertės prizas

Tauragės profesinio rengimo centro moksleiviai kelis mėnesius įtemptai ruošėsi apdailininkų konkursui „Jaunieji Lietuvos meistrai“, kurį organizavo Prekiniai ženklai ARKO ir MITTO. Šiuo konkursu organizatoriai siekė pademonstruoti jaunuolių meistriškumo lygį bei paskatinti jaunimą rinktis statybos ir apdailos profesiją.

Konkurse užsiregistravo 18 komandų iš 10 Lietuvos miestų. Tauragės profesinis rengimo centras (PRC) delegavo netgi dvi komandas. Kad patektų tarp geriausiųjų, dalyviai turėjo įveikti pirmąjį etapą, kurio užduotis – filmuotos medžiagos pateikimas atliekant statybos ir apdailos darbus. Šią užduotį tauragiškiams moksleiviams padėjo paruošti profesijos mokytoja S.Vaidaugienė ir K-14 gr. moksleivis E.Mačiulis. Abi Tauragės komandos pateko tarp dešimties geriausių komandų į antrąjį etapą, kuris vyko Šiauliuose. Jame PRC moksleivių V.Overlingo ir S.Žuko tandemas, pasivadinęs „Šalmai ir plytos“, užsitikrino dalyvavimą trečiajame etape, o antrosios tauragiškių komandos „Mūro blokai“ atstovams iki kruopštaus darbų atlikimo pritrūko vos kelių milimetrų.

Į finalinį konkurso etapą Vilniuje susirinko pačios stipriausios profesinės mokyklos iš Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio ir Tauragės. Šiam etapui moksleivius iš Tauragės PRC ruošė profesijos mokytojai V.Markinienė, Z.Augaitis ir R.Liorančas. Finalininkai turėjo suklijuoti ARKO blokelius ir plyteles, tinkuoti gipsinį tinką ir iš jo paruošti dekoratyvinį tinką bei sumontuoti gipso plokštes. Geriausiais pripažinti šiauliečiai, užėmę pirmąją vietą, antroji atiteko vilniečiams, o trečiąją užėmė tauragiškiai. Jiei iš konkurso grįžo su 300 eurų vertės piniginiu prizu ir laimėtojų taure. 

Perengė Tauragės profesinio rengimo centro Architektūros ir statybos metodinė grupė

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras