Karą išgyvenęs namas Bažnyčių gatvėje griūva šiandien (26) 

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2017-08-10 12:11

Griaunamas raudonų plytų pastatas kažkada buvo įtrauktas į saugotinų objektų sąrašą, tačiau įsigaliojus naujam paveldo įstatymui neatitiko reikalaujamų kriterijų ir iš šio sąrašo buvo išbrauktas. Renaldo Malycho nuotrauka

Bažnyčių gatvėje griaunamas miesto svečių dėmesį atkreipdavęs 1938 metais statytas raudonų plytų namas. Pernai verslininkas Artūras Vaičiulis, vienas Tauragės nekilnojamojo turto agentūros savininkų, šį pastatą įsigijo iš Vokietijoje gyvenančio namo paveldėtojo.

Tauragės kultūros paveldo tarnybos vedėjas Edmundas Mažrimas „Tauragės kurjeriui“ yra pasakojęs, kad per Antrąjį pasaulinį karą Bažnyčių gatvė buvo nuniokota, o šis namas išliko. Tai esąs vienas iš nedaugelio Tauragėje likusių senos statybos pastatų. Pasak paveldosaugininko, Bažnyčių gatvėje toks, raudonų plytų, namas ir tarpukariu buvo vienintelis.

Susisiekti su verslininku Artūru Vaičiuliu „Tauragės kurjeriui“ nepavyko. A.Vaičiulis yra „Taura Group“ direktorius. Ši bendrovė prieš kelerius metus įsigijo gretimą pastatą, kuriame įsikūrusi bendrovės „Onija“ „Officeday“ parduotuvė. 

Skaityti komentarus (26) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras