Lopšelį-darželį „Ąžuoliukas“ juos nauja tvora(5)

Simona URBONAVIČIŪTĖ | simona@kurjeris.lt

2014-07-04 11:52
Simonos Urbonavičiūtės nuotrauka

Lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ teritorijoje vyksta intensyvūs darbai. Autorės nuotrauka

Tauragės rajono lopšelis-darželis „Ąžuoliukas“, birželio 19 d. savo mažuosius auklėtinius išleidęs atostogų, suskubo atsinaujinti. Dar vakar lopšelio-darželio teritorijoje burzgė traktoriukas. Suplanuota pakeisti senąją lopšelio-darželio tvorą, kuri buvo supuvusi ir sena. Jau šio mėnesio pabaigoje „Ąžuoliukas“ turėtų būti aptvertas nauja tvora.

Pasak lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ direktorės pavaduotojos ūkiui Astos Šturmienės, tvorą jau reikėjo pakeisti, nes ji ne tik buvo labai sena (45 m.), bet ir neatitiko higienos reikalavimų. Naujoji tvora turės būti ne žemesnė nei 1,5 m.

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė A.Šturmienė, visą šią savaitę vyko intensyvūs darbai: nuimta sena tvora, jos pamatai, išrauti kelmai. Jos teigimu, naujoji tvora bus pastatyta iš Savivaldybės biudžeto lėšų ir atsieis 70 tūkst. litų. Darbus atlieka UAB „Tomresta“.

Kada bus pastatyta naujoji tvora, A.Šturmienė tiksliai pasakyti negalėjo. Tikimasi, kad liepos 28-ąją ji jau stovės. Mat tada į lopšelį-darželį sugrįš vaikai.

Skaityti komentarus (5) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras