Vandalizmas ar statybos darbų brokas?(4)

Karolina STAŽYTĖ | karolina@kurjeris.lt

2014-07-11 06:38
Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Iki šiol neaišku, ar tai dar vienas vandalizmo atvejis, ar statybinis brokas, tačiau sienelė jau tvarkoma. Arnoldo Vydmanto nuotrauka

Praėjusią savaitę bevaikščiojant sutvarkytu Jūros upės šlaito viršuje vingiuojančiu dviračių bei pėsčiųjų taku buvo galima išvysti krūvelę nuo pernai išdygusios naujutėlaitės sienos nutrupėjusių plytelių. Dar vienas chuliganiškas poelgis ar darbus atlikusios bendrovės brokas?

Beveik 2 mln. Lt. atsiėjusio projekto „Jūros upės pakrančių ir šlaitų kompleksinis sutvarkymas, I etapas“ rangos darbus atliko Šilalės rajone įsikūrusi UAB „Kvėdarsta“. Dar prieš savaitę, praėjusį penktadienį, pakalbintas šios bendrovės direktorius Arūnas Pocius teigė nežinantis, kas nutiko.

– Užsakovas mūsų apie tai dar neinformavo. Atvažiuosime ir pažiūrėsime. Darbų eigoje turėjome problemų, bet visas išsprendėme. Atsakomybės nevengiame, juk pagal sutartį galioja 5 metų garantija. Jei tai mūsų kaltė, brokas – nebus jokių problemų: imsime ir sutvarkysime. Jei vandalizmo atvejis, kurių netrūksta, – problemą spręs užsakovas savo lėšomis, – teigė A.Pocius.

Tą pačią dieną pakalbintas Tauragės rajono savivaldybės Statybos skyriaus vedėjas Aivaras Preikšaitis spėjo, jog ir vėl bus pasidarbavę vandalai. Tačiau po kelių dienų, šios savaitės viduryje, pateikęs atsakymus raštu valstybės tarnautojas pabrėžė, jog vis dar yra aiškinamasi, kodėl taip nutiko.

– Sienelė jau tvarkoma rangovo sąskaita, – tiek tepasakė A.Preikšaitis.

Įdomu. Jei dar neišaiškinta, kas kaltas, kodėl rangovas, lyg plytelių nubyrėjimas jau būtų pripažintas statybiniu broku, sienelę tvarko savo sąskaita?

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras