Kitąmet Tauragėje gali iškilti nauja gamykla(18)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2015-05-11 06:54
Raimondos Alysienės nuotrauka

Raimondos Alysienės nuotrauka

Jau kitąmet Tauragėje galbūt bus pradėta statyti dar viena gamykla – žvejybinius tinklus gaminanti UAB „Netmark“ planuoja plėtrą. Dairydamiesi tinkamo sklypo, įmonės vadovai jau apsilankė pas rajono merą Sigitą Mičiulį.

Naujojo mero vizija sukurti tūkstančius darbo vietų gali virsti kūnu. Galbūt ir ne tūkstančiai, o šimtai darbo vietų iš tiesų atsiras, jei „Netmark“ vadovybei pavyks susitarti su savivaldybės valdininkais.

– Taip, iš tiesų pas mane buvo atėjusi „Netmark“ generalinė direktorė Nomeda Volynko, kalbėjomės apie planus statyti dar vieną gamyklą, į kurią būtų perkelta gamyba iš Portugalijos. Tauragė pasirinkta todėl, kad įmonės savininkai tauragiškių darbu labai patenkinti, – „Tauragės kurjeriui“ sakė meras Sigitas Mičiulis.

Pasak jo, įmonė norėtų, kad statyboms skirtas sklypas būtų šalia jau stovinčios gamyklos ir kad į jį būtų atvestos visos reikalingos komunikacijos. Mero teigimu, tai sudėtingas klausimas, tačiau investuotojams bus stengiamasi padėti.

Kad buvo susitikusi su rajono meru, „Tauragės kurjeriui“ patvirtino ir „Netmark“ generalinė direktorė N.Volynko. Deja, daugiau detalių atskleisti ji nepanoro teisindamasi laiko stoka, tik sakė, kad gamybą ketinama perkelti ne iš Portugalijos.

– Jei pavyks su savivaldybe susitarti dėl sklypo, manau, statybos prasidėtų jau kitąmet. Pastatyti gamyklą užtruktų gal metus, – sakė direktorė.

Tauragėje jau per dešimtmetį veikianti įmonė „Netmark“, įsikūrusi Sandėlių gatvėje, yra perkelta iš Danijos. Ji gamina tinklus, virves ir kitus profesionaliai žvejybos pramonei skirtus produktus. Šiuo metu įmonėje dirba 120 žmonių.

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras