Prasidėjo didžiausias inovacijų ir technologijų forumas LOGIN(1)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2015-05-07 11:22

Litexpo parodų rūmuose startuoliai pristato savo produktus. Renaldo Malycho nuotrauka

Ketvirtadienį duotas startas kasmetinei ir didžiausiai Baltijos šalyse (jau devintajai) progreso, inovacijų ir naujų technologijų konferencijai LOGIN 2015. Daugiau kaip keturi tūkstančiai dalyvių ir lankytojų nuo ryto užpildė Litexpo parodų rūmus Vilniuje. Susirinkusiuosius pasveikino šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Kaip teigia konferencijos organizatoriai, pusę visų pranešimų skaitys profesionalai, savo sričių ekspertai iš įvairių pasaulio šalių. Elektroninio verslo plėtra, darbo procesų optimizavimas, inovacijos finansinėse operacijose, milijonus nešančios nišinės veiklos kryptys – sukaupta patirtimi dalinsis tokių stambių įmonių kaip „Twitter“, „Google“, „Barclays“, „IBM“ atstovai, o savo sėkmės istorijas pasakos sėkmingų lietuviškų internetinių projektų „BoredPanda.com“ ir „Vinted“ įkūrėjai. Konferencijoje netrūks ir valdžios atstovų: su dalyviais diskutuos LR užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius, LR susisiekimo ministras Rimantas Sinkevičius, Vilniaus meras Remigijus Šimašius, Europos Parlamento narys Antanas Guoga.

Didelis dėmesys šiemet bus skiriamas sparčiai augančiai socialinių medijų svarbai ir skvarbai tiek buityje, tiek žiniasklaidoje ar valdžioje. Tarp pranešėjų bus galima išvysti ir nemažai jaunų, tačiau daugumai jau pažįstamų veidų. Lietuvos vloger‘iai pasidžiaugs ir su kitais pasidalins atrastomis galimybėmis parodyti save bene didžiausioje vaizdo įrašus talpinančioje internetinėje svetainėje „YouTube“, o aktyviai socialiniame tinkle „Facebook“ besireiškiantys Mantvydas Leknickis ir Monika Šalčiūtė papasakos, kaip jiems pavyko tapti žinomais. 

„Šiandien sunku įsivaizduoti gyvenimą be išmaniųjų telefonų ar socialinių tinklų. Tai yra kiekvieno iš mūsų kasdienybė, darbo įrankis, laisvalaikis ar žinių šaltinis. Šiandien trumpa žinutė socialiniame tinkle gali keisti pasaulio įvykių eigą, dabar išmaniosios technologijos padeda mums juose dalyvauti. Ir tai ne riba. Norisi palinkėti svajoti drąsiai! Jūs esate inovacijos žmonės, mąstanti ir ieškanti bendruomenė, kasmet susiburianti kurti naujų stebuklų. Todėl, nelaukdami rytdienos, darykite tai čia ir dabar. 9 metus organizuojama LOGIN konferencija yra išskirtinė erdvė kartu įgyvendinti net ir pačias ambicingiausias svajones. Linkiu idėjų – tegul jos būna skirtos geriems ir prasmingiems tikslams pasiekti“, – LOGIN konferencijos dalyvius sveikino Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras