„Egersund Net“ Tauragės į Indiją nekeis (12)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2016-10-18 13:33

Renaldo Malycho nuotrauka

Žvejybos tinklų gamybos bendrovė „Egersund Net“ pastaruosius metus plėtėsi, tačiau pastaruoju metu imta kalbėti, kad įmonė traukiasi iš Tauragės. Šios bendrovės atstovai gandus neigia. 

Kaip „Tauragės kurjeriui“ sakė UAB „Egersund Net“ atstovė Donvina Arlauskienė, įmonė kaip dirbo Tauragėje, taip ir dirbs. Tačiau D.Arlauskienė pabrėžė, kad „Egersund Net“ niekada nepriklausė Tauragės industriniam parkui, kaip ne kartą buvo deklaruota žiniasklaidos priemonėse. Įmonė turi nuosavas patalpas, kurios užima 10 784 kv. m plotą.

Šiuo metu bendrovėje „Egersund Net“ dirba 236 žmonės.

– Darbuotojų tikrai neplanuojame atleisti. Visada yra išeinančių darbuotojų ir ateinančių, – sakė D.Arlauskienė.

Tačiau įmonės atstovė neslepia, kad gamyba sumažėjo. Tam įtakos esą turi sezoniškumas – mažiau užsakoma žuvų fermoms tinklų dėl rudens, žiemos periodo, taip pat didelė konkurencija šios gamybos pramonės šakoje.

– Rinkoje tenka pakovoti dėl klientų ir sunku prognozuoti, kas bus ateityje. Tačiau šiai dienai įmonė kaip dirbo, taip dirbs ir jokių drastiškų priemonių tikrai nebus imtasi: nei darbuotojų atleidimo, nei gamybos perkėlimo kitur ar uždarymo, – patikino „Egersund Net“ atstovė.

Kadangi sklido gandas, kad įmonė išsikelia į Indiją, D.Arlauskienė „Tauragės kurjeriui“ paaiškino, kad Indija, Kinija, Vietnamas yra pagrindiniai bendrovės konkurentai ir tinklų gamybos į šias šalis koncernas nežada iškelti.

Tauragės teritorinė darbo birža „Tauragės kurjerį“ informavo, kad jokių pranešimų apie grupinius atleidimus šioje įmonėje nėra gavusi. 

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras