„Hesburger“ įžengė į Tauragę – atidarytas naujas greitojo maisto restoranas(36)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2017-04-07 15:28

Greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ šiandien atidarė pirmąjį restoraną su „drive-in“ paslauga Tauragėje. Į naująjį restoraną bendrovė investavo 1,3 mln. eurų, jame sukurtos devynios naujos darbo vietos. Tai – 47-asis tinklo restoranas šalyje, jam vadovaus Sigita Ramaniukienė.

– Džiaugiamės atidarę restoraną Tauragėje. Siekiame būti kuo arčiau savo klientų, todėl tinklą plečiame ne tik didžiuosiuose, bet ir mažesniuose miestuose. Statydami šį restoraną matėme, kad tauragiškiai jo nekantriai laukia, tad mums ypač malonu pasiūlyti jiems savo kokybiškus daugelyje šalių ir miestų pamėgtus patiekalus. Neabejojame, kad erdvus ir jaukus restoranas taps populiaria vieta mieste, kur tauragiškiai ir miesto svečiai galės skaniai pavalgyti, išgerti kokybiškos kavos ar kitų gėrimų, taip pat susitikti su draugais ar praleisti laiką su savo šeima, sakė „Hesburger“ tarptautinės plėtros direktorė Ieva Salmela.

Naujajame restorane yra 46 vietos lankytojams, kieme bus įrengta žaidimų aikštelė vaikams. Restoranas tauragiškius kvies užsukti nuo 8 val. darbo dienomis, o savaitgaliais – nuo 10 val. Bus siūlomi ne tik įprasti patiekalai, bet ir nuo šių metų pradžios šiame tinkle pristatyta naujovė – pusryčių meniu, kurį sudaro kelių rūšių sumuštiniai, bulvių paplotėliai ir jogurtai su uogomis.

– Stengiamės atsižvelgti į klientų poreikius, todėl nuolat siūlome naujų patiekalų, plečiame produktų pasirinkimą. Be to, įrengdami savo tinklo restoranus skiriame daug dėmesio ne tik didelei produktų įvairovei, bet ir aplinkai, kad ji būtų patraukli šeimoms, atvykstantiems su vaikais, – pabrėžė I. Salmela.

Nuo praėjusių metų visi nauji ir renovuoti „Hesburger“ restoranai įrengiami pagal naują aplinkai draugišką koncepciją – kasų meniu, produktų meniu, reklaminiai plakatai ir visa kita informacija klientams restorano viduje ir „drive-in“ dalyje pateikiama skaitmeniniuose ekranuose, popierius šiam tikslui nebenaudojamas.

Šiuo metu daugiau kaip 440 „Hesburger“ restoranų veikia jau 9-iose šalyse: Suomijoje, Estijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Rusijoje, Ukrainoje, Vokietijoje, Bulgarijoje ir Baltarusijoje.

Skaityti komentarus (36) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras