Kartu su gyvenamuoju namu parduodamas „Smaližiaus“ cechas (11)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-06-05 07:49

Nuotrauka iš skelbimų portalo skelbiu.lt

Signalo gatvėje parduodamas gyvenamasis namas, kuriame ilgus metus veikia UAB „Smaližius“ konditerijos cechas. Namo savininkas Šarūnas Strainys sako, kad atėjo laikas mažinti darbų apimtis ir dirbti kitaip. Kokių turi planų, verslininkas neatskleidžia.   

Pagal skelbimą, kad parduodamas namas Signalo gatvėje su konditerijos cechu ir visais receptais, paskambinome Šarūnui Strainiui. Jis „Tauragės kurjerį“ patikino, kad kol kas „Smaližiaus“ konditerijos cechas ir dvi parduotuvės J.Tumo-Vaižganto ir Vytauto gatvėse dirbs kaip dirbę. Esą iš patirties, kai pardavinėjo namą Šiaurės gatvėje, žino – kol parduos, gali užtrukti ne vienerius metus. Juk parduodamos ne tik gyvenamosios patalpos, bet ir 340 kv. m ploto konditerijos cechas. Turi atsirasti rimtas pirkėjas.  

Virginijos Strainienės „Smaližiaus“ įmonė įkurta prieš 20 metų. Pirkėjams siūlo didžiulį asortimentą konditerijos gaminių, juos, ypač pyragus ir tortus, tauragiškiai pamėgo. Paklaustas, ar neapmaudu, kad po daugelio darbo metų reikia parduoti turtą ir keisti verslo kryptį, Š.Strainys atsakė, kad tiesiog taip reikia ir nėra ko laukti. 

– Mažėja gyventojų, mažėja pirkėjų, o ir mūsų sveikatos nestiprėja. Nusprendėme mažinti darbus, siaurinti asortimentą, dirbti truputį kitaip. Komercinių paslapčių nenoriu atskleisti. Tačiau mums toks cechas pasidarė per didelis, o kam nors gal reikia. Niekur neskubame. Įdėjome skelbimą, kad pasitikrintume, kas ir kaip. Keletas žmonių skambino, domėjosi, bet apie pardavimo sandorius kol kas nėra kalbos, – sakė Š.Strainys.  

Kaip skelbiama viešoje erdvėje, už namą su konditerijos cechu, 14 arų sklypu prašoma 350 tūkstančių eurų.

Vytauto gatvėje „Smaližius“ patalpas parduotuvei nuomoja, J.Tumo-Vaižganto gatvėje – savos. Šiose parduotuvėse galima užsisakyti ir proginių tortų bei kitų kepinių.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras