Linksmai – apie apsilankymus verslo įmonėse(0)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2017-11-24 14:57

Mažiausieji projekto dalyviai – lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinukų komanda. Autorės nuotrauka  

Ketvirtadienį Kauno kolegijos Tauragės skyriuje vyko Tauragės apskrities verslininkų asociacijos (TAVA) organizuotos verslo savaitės baigiamasis renginys. Į projektą įsijungusių ugdymo įstaigų komandos išmoningai pristatė savo įspūdžius iš viešnagių miesto verslo įmonėse. 

Lapkričio 3–9 dienomis TAVA organizavo verslo savaitę, kurios metu Tauragės mokymo įstaigų studentai ir moksleiviai bei jų vadovai lankė TAVA įmones, susipažino su jų veikla, verslo procesais, verslininkų pasidalintomis sėkmės istorijomis. Pasak TAVA vadovės Giedrės Stulginskienės, į projektą įsitraukė 44 rajono įmonės, kuriose galėjo lankytis visų mokyklų atstovai. Kaip suskaičiavo verslininkai, šia galimybe pasinaudojo 11 rajono mokyklų – aplankytos 23 rajono įmonės.

Verslo įmones lankę moksleiviai buvo gavę užduotį – pristatyti kuo įdomesnę nuotrauką iš viešnagės pas verslininkus. Už originaliausias nuotraukas apdovanotos trys komandos. Po valandą pabuvoti virtualiame pasaulyje dovanų gavo mažiausieji projekto dalyviai lopšelio-darželio „Ąžuoliukas“ priešmokyklinukų grupė „Gandriukas“, panorę prizu pasinaudoti tuoj pat, Kauno kolegijos Tauragės skyriaus studentų ir Skaudvilės gimnazijos komandos.

Mažiausieji projekto dalyviai susirinkusiuosius sužavėjo linksma prisistatymo dainele. Apie įspūdžius pasakojusi „Šaltinio“ progimnazijos komanda iš septynių aplankytų verslo įmonių labiausiai liko sužavėti viešnagėmis kavinėje-restorane „Banga“, kavinėje „Šaukštelio studija“ ir odontologijos centre. Martyno Mažvydo progimnazijos komandos nariai savo įspūdžius po viešnagės optikoje „Solregis“ pasakojo eilėmis, o Žygaičių gimnazistų komanda, aplankiusi „Tauragės vandenis“, sudainavo dainą, skirtą vandeniui.

Iš „Versmės“ gimnazijos į baigiamąjį renginį atvyko net dvi komandos. Apsilankymo vairavimo mokykloje „Biceda“ įkvėpta viena komanda pristatė nuotaikingą vaizdelį apie mokymąsi vairuoti, o antroji komanda įspūdžius iš vizito kabelinėje televizijoje irgi perteikė linksmu teatralizuotu vaizdeliu.

Žalgirių gimnazistai po apsilankymo Tauragės radijuje pasakojo svajojantys, kad radijas atsirastų ir jų mokykloje. Skaudvilės gimnazistai pristatė savo įspūdžius iš viešnagės Tauragės regiono atliekų tvarkymo centre.

Projekto dalyviai sulaukė ne tik kvietimo lankytis verslo įmonėse, paraginti tai daryti ir bendramokslius, bet ir saldžių dovanų nuo projekto iniciatorių verslininkų asociacijos.

Baigiamieji renginio akordai – Augustės Rimkutės ir Virginijos Bartušytės trumpas koncertas.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras