Norintiems gražaus įdegio – nauji soliariumai(18)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2017-06-07 15:19

Šią savaitę duris atvėrė soliariumai „Tropic sun“. „Facebook“ paskyros „Tropic sun soliariumai“ nuotrauka

Bažnyčių gatvėje duris atvėrė nauji soliariumai „Tropic sun“. Jų savininkė Aušra Bartušytė teigia, kad norint gražaus įdegio nebūtina kankinti savęs ilgomis natūralios saulės voniomis. Juo labiau, pasak jos, jog orai Lietuvoje tokie, kad įdegti natūraliai ne taip paprasta, o ir  saulė odai kenkianti labiau nei kokybiškas ir saugus soliariumas.

Šis soliariumas, įkurtas pačiame miesto centre, šalia grožiui skirtas prekes siūlančių parduotuvių, – pirmas pradedančios verslininkės Aušros Bartušytės verslas. Grožio sritimi besidominti jauna moteris sako seniai norėjusi imtis panašios veiklos. Pamačiusi, kad nuomojamos patalpos tokioje patrauklioje vietoje, apsisprendė.

Žinoma, patalpas pirmiausia reikėjo įrengti. Remontas – nuo grindų betonavimo iki paskutinių interjero akcentų – užtruko apie pusmetį. Užtat dabar, nors soliariumas įrengtas rūsyje, čia išties jauku ir stilinga.

Paklausta, kaip vertina dažnokai skelbiamą informaciją apie galimą soliariumų žalą, jaunoji verslininkė teigė, kad saulė irgi kenkia, net dar labiau, o soliariumų lempos turi specialius filtrus, apsaugančius nuo kenksmingų spindulių. Turint odos problemų prieš naudojantis soliariumo paslaugomis patartina pasikonsultuoti su gydytoju, o norint džiaugtis gražiu įdegiu privalu žinoti keletą deginimosi taisyklių.

Pasak verslininkės, soliariumuose žmonės lankosi ne tik dėl estetikos ar pakilesnės nuotaikos, bet ir dėl sveikatos: į soliariumą ateina, nes tai būdas šaltuoju metų laiku gauti ultravioletinių (UV) spindulių. UV yra atsakingi už gyvybiškai svarbaus vitamino D gamybą organizme.

„Tropic sun“ turi du soliariumus – viename galima degintis gulint, kitame – stovint. Pasak A.Bartušytės, tai vieni naujausių „Cos medico“ soliariumų, Lietuvoje du tokie yra tik Vilniuje.

Pasak jos, lempų tinkamumo naudoti terminas – 1000 valandų. Terminui pasibaigus jos paprasčiausiai išsijungs.

Paklausta, ar sunku buvo įveikti visus biurokratinius kelius dėl leidimo pradėti veiklą, A.Bartušytė sakė, kad viskas buvo paprasta, tik teko laukti, kol iš Vilniaus atvažiuos specialistai išmatuoti lempų galingumo – tik gavęs jų išvadas Visuomenės sveikatos centras suteikia leidimą dirbti. 

Savo verslą A.Bartušytė pradėjo su Darbo biržos parama. Kol kas ji dirba viena, ateityje ketina samdyti darbuotojų.

Skaityti komentarus (18) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras