Parduota buvusi keramikos gamykla (22) 

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2016-12-14 09:24

Renaldo Malycho nuotrauka

Jau keletą metų nieko nebegaminusi kažkada garsi buvusi Tauragės keramikos gamykla, pastaruoju metu priklausiusi UAB „Simpras“, įsikūrusiai Varėnos rajone, perėjo į kitas rankas. Naujasis savininkas savo planų atskleisti neskuba.

„Tauragės kurjerio“ žiniomis, „Tauragės keramiką“ nupirko Vytautas Norvaišas, įmonės „VM Wood“ savininkas. Įmonės direktore rekvizitai.lt įvardija jo žmoną Moniką Norvaišienę. Įmonės veiklos sritis – mediena ir jos gaminiai.

V.Norvaišas „Tauragės kurjeriui“ patvirtino įsigijęs keramikos gamyklą, tiesa, kiek sumokėjo, atskleisti nepanoro. Ir apie savo planus neatviravo, tik pasakė, kad ten bus sandėliai. 

Pernai gegužę „Tauragės kurjeris“ rašė: „Garbinga praeitimi garsi „Tauragės keramika“ savo gamintomis plytomis ir drenažo vamzdeliais kažkada aprūpindavo kone visą Sovietų sąjungą, vėliau didžiavosi, kad iš Tauragėje gamintų plytų statomi Valdovų rūmai. Dabar viltys, kad kas nors ryšis gamyklą prikelti naujam gyvenimui, žlugo galutinai – prieš kelias dienas didžiuosiuose internetiniuose skelbimų portaluose pasirodė skelbimai, kad „Tauragės keramika“ parduodama, o jos kaina – 1,2 milijono eurų“. Jau keletą metų gamykla nieko nebegamino – prekiaudavo tik įvairių bendrovių statybinėmis medžiagomis. UAB „Tauragės keramika“ priklauso septynių statybines medžiagas gaminančių ir parduodančių įmonių grupei, kurias valdo UAB „Simpras“, įsikūrusi Varėnos rajone, Matuizuose“.

Gamyklos pardavimo skelbime tada buvo rašoma, kad Tauragės mieste, Gaurės g. Nr. 27B, parduodama buvusi „Tauragės keramika“ gamykla. „Bendras pastatų plotas 38 877,58 kv. m, pastatai išsidėstę 12,585 ha iš valstybės nuomojamame žemės sklype. Pastatus sudaro: gamybinės/sandėliavimo patalpos 32 060 kv. m; administracinės/buitinės patalpos 5127 kv. m; likę pastatai kitos paskirties. Pastatus galima pritaikyti įvairiai veiklai: gamybai, sandėliavimui, pagal poreikį galima parduodamą plotą skaidyti dalimis. Didžioji žemės sklypo dalis asfaltuota, yra visos komunikacijos, didelis elektros galingumas. Domina įvairūs komerciniai pasiūlymai. Kaina 1 200 000 Eur (4 143 360 Lt), 1 kv. m kaina 30,87 Eur (106,57 Lt)“.

Šiemet rugpjūtį gamyklos pardavimo kaina buvo sumažinta. Tačiau kiek konkrečiai, neatskleidžiama.  

 

Skaityti komentarus (22) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras