Penkerių metų sukaktį „Metta“ paminėjo netradiciškai(7)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2017-08-05 15:16

Linksmybės pilies kiemelyje užsitęsė iki vėlaus vakaro. UAB „Metta“ albumo nuotrauka

Metalo supirkimu besiverčiančios UAB „Metta“ 5-erių metų veiklos sukaktis paminėta Tauragės pilyje liaudiškų linksmybių sukūryje: liejosi muzika, šokiai, žaidimai keitė vieni kitus. Švęsti išties yra ką: per tokį trumpą laiką įmonė ne tik gerokai išaugo, bet ir bando naujas verslo kryptis. 

„Tauragės kurjerio“ paprašytas prisiminti, kaip pradėjo verslą, įmonės vadovas Marius Jucikas sakė, kad įmonė 15 metų veikė kaip filialas, tik prieš penkerius metus tapo savarankiška. Ji tebėra įsikūrusi toje pačioje vietoje, Pramonės g. 5T, ir tebesiverčia ta pačia veikla – juodojo ir spalvotojo metalo laužo, įrenginių, automobilių bei kitokių mechanizmų supirkimu.

Įmonės vadovas itin akcentuoja aplinkosaugos misiją – padėti žmonėms kurti švaresnį rytojų, atsikratant metalo atliekų, o įgyvendindamas ją nesibaimina originalumo. To įrodymas – mieste kabantys ekscentriški reklaminiai stendai.

Beje, M.Jucikas prasitarė žengiąs pirmuosius žingsnius kita verslo kryptimi – imasi krovinių pervežimo užsienyje veiklos. Tiesa, kol kas įmonė įsigijo tik vieną autovežį.

Iš pradžių įmonėje, pasak verslininko, buvo 6–7 darbuotojai, dabar jų 12. Žmonės, įsitikinęs M.Jucikas, – vienas svarbiausių veiksnių, lemiančių bendrovės sėkmę.

– Sėkmę lemia visų darbuotojų atsakingumas, sąžiningumas, noras prisidėti prie bendro tikslo siekimo, – vardija verslininkas.
 Atsidėkojant darbuotojams ir rengiamos įmonės šventės. Žinoma, į jas kviečiami ir ištikimiausi klientai. Pasak vadovo, šįkart nuspręsta surengti vakarėlį liaudiškais motyvais, taigi pilies kiemelyje susirinkę svečiai šėlo pagal liaudišką muziką, mokėsi šokti senoviškų lietuviškų šokių, klausėsi Vytauto Šiškausko dainų, varžėsi linksmose rungtyse: kas toliau numes šiaudų maišą ar greičiau pirmas įvilios į gardą paršelį, neliesdamas jo.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras