„Ponas koldūnas“ atostogauja, ar dirbs po atostogų – neaišku(11)

Daiva SITNIKIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-08-04 14:50

Ant kavinės-užkandinės durų kabo užrašas, kad ši įstaiga atostogauja. Autorės nuotrauka 

Dar viena viešojo maitinimo įstaiga Tauragėje uždaryta. Liepos 28 dieną kavinės-užkandinės „Ponas koldūnas“  facebook  profilyje paskelbta, kad kavinė parduodama, o po kelių dienų pranešta, kad ši maitinimo įstaiga atostogauja. Kavinės savininkė apie verslo pardavimo priežastis su žurnalistais kalbėti nepanoro. 

Kavinė „Ponas koldūnas“ įsikūrusi autobusų stotyje, pastate, kur kadaise veikė užkandinė „Vėjelis“. Kodėl parduoda kavinę-užkandinę, kurioje darbo dienomis pietų metu net pristigdavo vietų prie staliukų, jos savininkė komentuoti atsisakė. „Tauragės kurjeriui“ ji sakė, kad tai jos pasirinkimo teisė. Ir pridūrė, kad gyvenime būna dalykų, dėl kurių žmonės keičia sprendimus.

Maitinimo įstaigos savininkė sakė dar nežinanti, ar po atostogų, rugsėjį, „Ponas koldūnas“ vėl dirbs. Kavinė-užkandinė dar neparduota, tačiau per atostogų mėnesį ji gal nuspręsianti, ką daryti toliau. Verslininkė žurnalistei sakė nenorinti, kad straipsnyje būtų viešinama jos pavardė.

Kavinėje-užkandinėje „Ponas koldūnas“ klientams buvo siūloma ne tik kelių rūšių koldūnų, bet ir kitokių patiekalų – sriubų, blynelių, mėsos kepsnių.

Kavinėje, įskaitant savininkę, dirba keturi žmonės.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras