Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Siuntiniai į JAV: greitai ir paprastai(3)

2018-01-18 07:20

Turite Jungtinėse Amerikos Valstijose gyvenančių giminaičių ar draugų, kuriuos retkarčiais norite nustebinti siuntiniu iš Lietuvos? Planuojate imtis verslo ir siuntas siųsti į JAV reguliariai? Pasirodo, nerimauti ir baimintis nėra ko – siunta iš Lietuvos gavėją pasiekti gali vos per 4 dienas.

Natūralu, kad pirmą kartą siunčiantiems siuntinį į užsienio šalis kyla daugybė klausimų: kas, jei siunta pasiklys tarp daugybės kitų; kaip ilgai ji keliaus iki galutinio tikslo; ar tai labai brangu ir pan. Ką jau kalbėti apie tuos, kuriems nusiųsti siuntą už Atlanto reikia kuo skubiau. Internetinės siuntų gabenimo platformos „ParcelABC“, teikiančios krovinių gabenimo paslaugas visame pasaulyje, vadovas Andrius Balkūnas teigia, kad klientų baimės – pagrįstos.

„Išties į mus dažnai kreipiasi žmonės, nepatenkinti pašto ar kurjerių tarnybų paslaugomis. Dažnai nutinka taip, kad siuntiniai pasimeta ir nepasiekia gavėjo, kurjeriai neatvyksta arba siuntų nepristato laiku. Dėl šios priežasties nusprendėme drausti visus per mūsų platformą siunčiamus siuntinius. Be to, siuntos keliauja nuo durų iki durų, galite pasirinkti kurjerio atvykimo laiką, o visą siuntos kelią galima stebėti nuotoliniu būdu“, – pasakoja „ParcelABC“ atstovas. „ParcelABC“ bendradarbiauja su vietiniais ir tarptautiniais vežėjais, stebi laisvas vietas tiekėjų transporte ir parenka optimaliausią maršrutą laiko ir kainos atžvilgiu. Siuntos kaina priklauso nuo siuntinio matmenų, svorio bei kitų detalių, kurios galėtų turėti įtakos pervežimo išlaidoms.

Tinkamas įpakavimas ir saugi siuntos kelionė garantuota

A.Balkūnas teigia, kad svarbiausia – tinkamai paruošti siuntinius kelionei ir atkreipti dėmesį siuntų tarnybos bei šalies, į kurią siunčiama, reikalavimus ar draudimus.

Specialistai siuntinių pakavimui rekomenduoja naudoti tvirtas dėžes, apsauginę arba specialią klijuojamąją plėvelę krovinių pakavimui, nuplėšti senas siuntos etiketes ir naujas užklijuoti gerai matomose vietose, pasidaryti siuntos nuotrauką prieš ir po transportavimo.

„Negabename narkotinių, psichotropinių medžiagų, tabako gaminių, alkoholinių gėrimų, ypač brangių papuošalų ar namų interjero puošmenų, augalų, gyvūnų. Dažniausiai į Jungtines Amerikos Valstijas klientai siunčia įvairias dovanas, žaislus, kompiuterius, drabužius, kosmetikos priemones. Visos siuntos yra apdraustos, todėl baimintis, kad gavėjas Jūsų siuntos negaus, tikrai neverta. Siuntas į JAV dažniausiai siunčiame iš Lietuvos, Lenkijos, Ispanijos, Didžiosios Britanijos, Italijos, Vokietijos, Latvijos, Švedijos, Belgijos, Suomijos“, – teigia A.Balkūnas.

 

Užs. Nr.11

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras