Tarp sėkmingiausių eksportuotojų – „Vilkyškių pieninė“(7)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2018-03-16 13:32

Po apdovanojimų ceremonijos Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis, „Vilkyškių pieninės“ vadovas Gintaras Bertašius ir bendrovės „Lietkabelis“ direktorius Sigitas Gailiūnas, kuriam įteiktas sidabrinės „Darbo žvaigždės“ apdovanojimas už svarų indėlį stiprinant šalies ūkį 

Jau ilgamete tradicija tapusių Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos organizuojamų „Lietuvos eksporto prizo 2017“ apdovanojimų metu trečiadienį pagerbtos sėkmingos, unikalia produkcija ir veržlumu užsienio rinkose 2017 metais pasižymėjusios Lietuvos įmonės ir jų vadovai. Tarp stipriausių šalies eksportuotojų – ir didžiausia Tauragės apskrities įmonė „Vilkyškių pieninė“.

Vyriausybės rūmuose vykusioje „Lietuvos eksporto prizo 2017“ apdovanojimų ceremonijoje už sėkmingus praėjusius metus Lietuvos eksporto prizai įteikti produkciją iš plastiko gaminančiai Alytaus bendrovei „Lisiplast“, nerūdijančio plieno įrangos profesionalioms virtuvėms, prekybiniams tinklams gamintojams – Kauno bendrovei „Novameta“, augalinės žemės ūkio produkcijos tiekėjams Panevėžio bendrovei „Linas Agro“, aukštos kokybės dviračių gamintojams Šiaulių bendrovei „Baltik vairas“ ir didžiausiai Tauragės apskrities pieno produktų gamintojai bei tiekėjai – „Vilkyškių pieninės“ įmonių grupei. Apdovanojimus sėkmingiausiems šalies eksportuotojams įteikė Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis.

930 darbuotojų turinti „Vilkyškių pieninės“ įmonių grupė eksporto apimtis per metus palyginti su 2016-aisiais padidino net 40 proc. – iki 89,1 mln. Eur. Bendrovė eksporto apimtis naujose rinkose didino beveik keturis kartus ir pradėjo produkciją eksportuoti į Slovakiją, Taivaną, Daniją, Kiniją, Naująją Zelandiją, Prancūziją, Uzbekistaną, Singapūrą, Pietų Afriką, Makedoniją, Bosniją ir Hercegoviną.

Po apdovanojimų ceremonijos „Vilkyškių pieninės“ generalinis direktorius Gintaras Bertašius pasidžiaugė, kad viena svarbiausių pastarųjų metų įmonės investicijų – Tauragės mieste jau pastatyta ir bandoma naujoji produkcijos gamykla – jau baigiama įgyvendinti. Bendra projekto vertė šiuo metu siekia 28 mln. Eur.

– Šiuo metu vyksta naujosios gamyklos bandymo procesai. Dar nepriduota, bet viskas eina į priekį, kaip numatyta. Jau dirbame, bet gamyba dar derinimo procese, – „Tauragės kurjeriui“ sakė G.Bertašius.

„Vilkyškių pieninės“ vadovo teigimu, gamyklos komanda dar formuojama. Naujojoje gamykloje gaminama produkcija, planuojama, taip pat bus skirta eksportui. Skaičiuojama, kad įmonės eksporto mastus ji išaugins dar labiau.

Skaityti komentarus (7) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras