Juoku ir šurmuliu skamba miesto senamiestis(8) 

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2017-06-03 12:56
Margaritos Rimkutės ir Arnoldo Vydmanto nuotraukos

Jono Kalvano parke Tauragės krašto muziejaus atstovai praeivius supažindina su 3D trumpametražiais pažintiniais filmais. Nuotraukoje akinius dėvintis vyras apžiūrinėja partizanų bunkerį. Margaritos Rimkutės ir Arnoldo Vydmanto nuotraukos

Šeštąją miesto šventės dieną Bažnyčių gatvę užtvindė prekybininkai. Vytauto gatvėje  eksponuojama karinė technika, Pilies aikštėje – senoviški automobiliai. Vakare linksmybės tęsis Vasaros estradoje.

Renginiai šiandieną vyksta keliose miesto erdvėse vienu metu. Pilies aikštėje popiet  vyko Portugalijos kariuomenės rotacinių pajėgų pasitikimo ceremonija. Dar iki 18 val.vyks automobilių dekoravimo konkursas. Vyrus turėtų sudominti ir senoviškų automobilių paroda. Kai kurie apžiūrinėja gražuolius ne tik iš išorės, priėję analizuoja ir variklio sąrangą.

Tuo pat metu Bažnyčių gatvėje kvepia kava, saldumynais. Nors konditeriniai grybukai masina akį, yra ne pigūs – vienas grybas – vienas euras. Galima įsigyti papuošalų, rankų darbo suvenyrų, net mėsos gaminių. Prekiautojų pilna Bažnyčių gatvė. Žmonių gausu.

Vytauto gatvės dalyje tarp Bažnyčių ir Dariaus ir Girėno gatvių eksponuojama karinė technika. Tie patys Portugalijos rotacinių pajėgų kariai vaikus supažindina su technika, leidžia įlipti į tanką ar tanketę. Tuo pat metu, Respublikos gatvėje, tauragiškiai ugniagesiai leidžia pasikelti ugniagesių auto kopečiomis ir pažvelgti į miestą iš viršaus. Norinčių – kelios dešimtys.

Tuo tarpu Jono Kalvano parke krykštauja vaikai. Čia – įvairios karuselės, pripučiami batutai. Mažyliai su džiaugsmu suka ratus apie Vinco Kudirkos paminklą su velomobiliais. Kvepia cukraus vata ir nusiforografuoti kviečia Batuotas Katinas. Kuris yra viena iš B.Baltrušaitytės viešosios bibliotekos vaikų skyriaus darbuotojų. Ten pat pūpso keletas sėdmaišių. Žmonės sėdi, ilsisi.

18 val. Pilies aikštėje gros kultūros centro lengvosios muzikos ansamblis „Gentlemans band“, o nuo 20.30 val. miestošventės veiksmas persikraustys į Vasaros estradą, kur vyks Eltono Meleckio parodomasis akrobatinis skrydis bei Tauragės aerokllubo ir Tauragės pilotų klubo pasirodymai. 21 val. prasideda Tauragės kultūros centro lengvosios muzikos orkestro koncertas, o 22 val.visų laukiamas Marijonas Mikutavičius.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras