Gatves ir kelius užplūdusi karinė technika sukėlė nerimo (32)

Birutė SLAVINSKIENĖ | birute@kurjeris.lt

2018-03-07 13:43

Daivos Žebelienės asociatyvi nuotrauka

Šiandien vidurdienį praeivius nustebino, o kai kuriuos ir išgąsdino karinė technika Tauragės miesto gatvėse ir aplinkiniuose keliuose. Pasak Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio bataliono atstovo, nerimauti nėra ko – tai tik pratybos.

Vidurdienį Tauragės gatvėse pamatę karinės technikos kolonas, tauragiškiai spėliojo, kas čia vyksta.  „Tauragės kurjeris“ sulaukė ir skambučio iš Vilkyškių – pamatę link Vilkyškių vedančiame kelyje stovinčią karinę techniką, žmonės ėmė spėlioti, kodėl jie ten stovi. Svarstė, galbūt vyksta pratybos, o gal kariškiai ruošiasi kam nors rimtesniam.

Lietuvos didžiojo kunigaikščio Kęstučio mechanizuotojo pėstininkų bataliono karininkas ryšiams su visuomene, kapitonas Kęstutis Danaitis „Tauragės kurjeriui“ paaiškino, kad nerimauti nėra ko.

– Galite nuraminti žmones – vyksta pratybos, – sakė jis. – Jei konkrečiau, tai vyksta Kęstučio bataliono pratybos „Stiprus grifonas“. Jos skirtos treniruotis persikelti į užduoties rajonus. Pratybų vieta – Tauragės miestas ir jo prieigos. Jos tęsis tik vieną dieną – šiandien. Jokių užduočių daugiau nėra numatyta, tik perdisluoti batalioną iš nuolatinės dislokacijos vietos į užduoties rajoną.

Skaityti komentarus (32) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras