Karjerą pradėjęs Tauragėje, vadovaus Šiaulių ligoninei(4)

„Tauragės kurjerio“ inform. | info@kurjeris.lt

2018-09-10 06:26

Remigijus Mažeika

Sveikatos apsaugos ministerija praneša – Respublikinės Šiaulių ligoninės vadovo konkursą laimėjo Remigijus Mažeika, šiuo metu einantis Šiaulių teritorinės ligonių kasos vadovo pareigas.

Savo karjerą Remigijus Mažeika pradėjo Tauragės centrinėje ligoninėje kaip terapeutas, o vėliau tapo Tauragės rajono centrinės ligoninės poliklinikos terapinio skyriaus vedėju. Turi ilgametę vadovavimo patirtį, anksčiau ėjo Tauragės teritorinės ligonių kasos direktoriaus pareigas, o šiuo metu vadovauja Šiaulių teritorinei ligonių kasai.

Kauno medicinos institute R.Mažeika įgijo gydytojo kvalifikaciją, o internatūros Vilniaus II ligoninėje metu – gydytojo terapeuto specialybę. Taip pat Kauno medicinos universitete įgijo visuomenės sveikatos vadybos ir biomedicinos magistro laipsnius.

Pagal šiuo metu galiojančią tvarką artimiausiu metu bus išsiųstos reikiamos užklausos į specialiąsias tarnybas, kad šios pateiktų informaciją apie laimėtoją ir jis galėtų pradėti vadovauti šiai įstaigai. Nugalėtojas į pareigas bus paskirtas tik pateikus informaciją, patvirtinančią jo patikimumą eiti įstaigos vadovo pareigas.

Šiaulių respublikinėje ligoninėje veikia 18 padalinių, 4 klinikos ir 3 centrai, dirba daugiau nei 2500 darbuotojų.

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras