Kasmetinė miškininkų akcija – jau šiandien(1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-12-20 06:53

Daivos Žebelienės nuotrauka

Kaip ir kasmet, miškininkai skelbia akciją „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ ir miestų aikštėse nemokamai dalins eglių šakas. Jau šiandien 12 val. tauragiškiai taip pat galės įsigyti natūralią šaką namams puošti.

VĮ Valstybinių miškų urėdija skelbia, kad daugelyje Lietuvos miestų ir miestelių šiandien bus dalinamos eglių šakos. Įstaiga informuoja, kad akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“ rengiama jau daugiau nei dešimtmetį ir pritraukia daugybę šalies gyventojų.

Pranešime spaudai teigiama, kad tradicinė iniciatyva yra šventė ir visiems urėdijos darbuotojams. Didelis džiaugsmas dovanoti Kalėdų simbolį – mišku kvepiančią eglės šaką. Paimdamas šaką iš miškininko kiekvienas iš mūsų prisideda prie miškų išsaugojimo, ekologiško vartojimo.

Šiemet šalyje numatyta net 120 šakų dalinimo vietų. Tradiciškai Tauragėje šakas dalins Pilies aikštėje. Skelbiama, kad miškininkai jau nuo 12 val. gyventojų lauks numatytoje vietoje.

Urėdijos platinamame pranešime spaudai tvirtinama, jog šiemet ketinama išdalinti daugiau nei 100 tūkst. eglišakių. O atėjusiems pasiimti šakos už idėjos palaikymą dovanos „SOS vaikų kaimo“ vaikų pieštus atvirukus.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras