Kryptis Lietuva: Tauragės savivaldybė apdovanota už globalios Tauragės idėją(23)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-11-15 17:28

Mero patarėjas Dovydas Kaminskas (dešinėje), atsiimdamas Tauragės savivaldybei skirtą apdpvanojimą sakė, kad Tauragė yra drąsi ir ambicinga savivaldybė. Renaldo Malycho nuotrauka

Šįvakar Vilniaus filharmonijoje vyksta Vyriausybės kanceliarijos inicijuoto projekto „Kryptis Lietuva“ nominantų apdovanojimai. Garbingas apdovanojimas įteiktas ir Tauragės rajono savivaldybei. Atsiimti statulėlės už globalios Tauragės idėją ant scenos lipo Tauragės savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas.

Vyriausybės kanceliarijos inicijuotas projektas, skatinantis į Lietuvą grįžti dirbti ir gyventi iš šalies emigravusius tautiečius, vyksta jau antrus metus. Ministras Pirmininkas Saulius Skvernelis Vilniaus filharmonijoje kreipdamasis į kviestinę auditoriją padėkojo tiems kraštiečiams, kurie savo ateitimi pasirinko Lietuvą, padėkojo ir tiems, kas iš emigracijos grįžo gimtinėn, ir paprašė žmonių nepalikti Lietuvos.

Ant scenos atsiimti apdovanojimų lipo keturi nominantai. Pirmoji nominacija – už paskatinimą sugrįžti į Lietuvą atiteko VšĮ „Investuok Lietuvoje“. Ši viešoji įstaiga inicijavo projektą „Work in Lithuania“.

Antrosios nominacijos – už indėlį teikiant pagalbą grįžtantiems laimėtoja – Lietuvos savivaldybių asociacija ir jos projektas „Globalūs regionai“.

Nominacija už pagalbą įsitvirtinant Lietuvoje atiteko Tauragės rajono savivaldybei. Tauragės savivaldybė apdovanota už projektą „Globali Tauragė“. Atsiimti apdovanojimo ant scenos užlipo Tauragės savivaldybės mero patarėjas Dovydas Kaminskas.

– Turime tikslą per penkerius artimiausius metus visame pasaulyje turėti 200 Tauragės ambasadorių. Šiuo metu jų turime 12. Antrasis tikslas – palaikyti ryšius su išvykusiais ir paskatinti juos grįžti, – kalbėjo D.Kaminskas.

Pasak jo, šis Vyriausybės apdovanojimas yra didžiulis įvertinimas, o Tauragė, anot D.Kaminsko, yra drąsi ir ambicinga.

Ketvirtasis apdovanojimas įteiktas akcinei bendrovei „Nasdaq“ už skatinimą grįžti dirbti Lietuvoje.

Skaityti komentarus (23) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras