Lietuvos mokyklose – Paskutinio skambučio šventė(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-05-23 07:00

Savaitės antroje pusėje Lietuvos mokyklose abiturientams skamba paskutinis skambutis. Šiais metais bendrojo ugdymo mokyklas baigia 23,7 tūkst. abiturientų. Paskutinio skambučio šventės proga abiturientus pasveikino švietimo, mokslo ir sporto ministras Algirdas Monkevičius.

„Prieš Jus atsiveria didesnių galimybių pasaulis. Drąsiai į jį ženkite. Išpildykite savo svajones. Tikiu, kad mokykloje gavote tvirtus pamatus ir nuorodas į ateitį, ištikimus draugus, puikius mokytojus. Šiandien noriu padėkoti ir jiems. Tai, kuo dabartiniai abiturientai  tapo per dvylika mokykloje praleistų metų, yra ir Jūsų darbo rezultatas. Rezultatas, kuris išliks labai ilgai, kuris bus matomas visą gyvenimą“, – sakoma ministro sveikinime. 

Pernai su mokykla atsisveikino daugiau nei 25 tūkst. dvyliktokų ir gimnazistų. Panašiai tiek pat abiturientų mokyklas baigė ir užpernai.

Nuskambėjus paskutiniam skambučiui, abiturientams pagrindinė brandos egzaminų sesija mokyklose dar truks iki birželio 20 d.

Norint gauti brandos atestatą, šiemet reikia išlaikyti privalomą lietuvių kalbos ir literatūros bei dar vieną pasirinktą brandos egzaminą. Privalomas lietuvių kalbos ir literatūros egzaminas vyks birželio 1 d., šeštadienį.

2019 m. paskutinio skambučio šventės Tauragės rajono ugdymo įstaigose:

,,Versmės“ gimnazija, gegužės 24 d. 11.00 val.        

 Žalgirių gimnazija, gegužės 24 d. 12.00 val.        

Skaudvilės gimnazija, gegužės 22 d. 12.00 val.        

Žygaičių gimnazija, gegužės 24 d. 13.00 val.        

Suaugusiųjų mokymo centras, gegužės 23 d. 18.00 val. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras