Ragina fiksuoti rinkimų pažeidimus(3)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-02-28 08:55

Mortos Mikutytės asociatyvi nuotrauka

Vakar 8 val. prasidėjo išankstinis balsavimas savivaldos rinkimuose, kuris tęsis dar ir šiandien. Tauragės policijos komisariatas praneša, kad kaimyninėse savivaldybėse jau fiksuojami pirmieji pažeidimai.

Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) Komunikacijos poskyrio vyresnioji specialistė Greta Kęsminaitė informavo, kad pirmąją rinkimų dieną komisariatas užregistravo 4 pranešimus dėl galimų rinkimų tvarkos pažeidimų. 3 pranešimai registruoti Pagėgių savivaldybėje ir 1 – Šilalės rajono savivaldybėje. Pranešimų susijusių su savivaldos rinkimais tikrinimo metu nusikalstamos veikos požymių nenustatyta. Aplinkybės tikslinamos.

Policijos pareigūnai įspėja gyventojus, kad pastebėjus balsų pirkimus ar kitokias agitacijas skatinant balsuoti už tam tikrus kandidatus, būtina iškart informuoti pareigūnus. Taip pat viską fiksuoti ir informaciją perduoti policijos pareigūnams.

Vyriausioji rinkimų komisija jau skelbia pirmosios išankstinio balsavimo dienos rezultatus. Vakar, vasario 27-ąją, Tauragės rajono savivaldybėje balsavo 582 rinkėjai, tai sudaro 1,64 proc. visų Tauragės rinkėjų. Centrinėje rinkimų būstinėje balsavo 459 rinkėjai, specialiuosiuose punktuose 123. Iš viso Tauragės rajono savivaldybėje registruoti 35 426 balsavimo teisę turintys žmonės.

Prieš ketverius metus pirmąją išankstinio balsavimo dieną tauragiškiai balsavo vangiau – tuometinis dienos aktyvumas fiksuotas tik 1,13 proc.

Pirmąją išankstinio balsavimo dieną aktyviausi buvo Lazdijų rajono rinkėjai – 3,63 proc.

Skaityti komentarus (3) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras