Startuoja miškininkų prekyba eglėmis(2)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-12-14 08:00

Renaldo Malycho nuotrauka

Šiandien, tauragiškiams įprastoje vietoje, Gedimino gatvėje prie IKI prekybos centro miškininkai pradeda prekybą kirstomis eglaitėmis. Taip pat galima nebrangiai įsigyti ir eglės, ir pušų šakų.

Valstybinių miškų urėdijos, VĮ Tauragės regioninio padalinio Miško želdinimo ir apsaugos inžinierius Saulius Austrevičius, šįryt apie pusę dešimtos ryto informavo, kad urėdijos mašina su eglaitėmis jau išvyko į prekybos vietą.

Anot jo, šiemet miškininkai atveš tik kirstų eglučių, vazonuose nebus. Žaliaskarių kainos nustatytos centralizuotai, šiemet jos vienodos visiems miestams. Kainos ir prekybos vietos yra paskelbtos VĮ Valstybinių miškų urėdijos interneto svetainėje http://www.vivmu.lt. Eglutės iki 1 metro aukščio kainuos 2 eurus, didesnės nuo 3 iki 20 eurų.

Prekyba eglėmis Tauragėje vyks iki gruodžio 24 dienos, nuo 9 iki 18 valandos.

Tauragės miškininkai spėja, kad iki švenčių parduos apie 1000 eglaičių, pusė šio kiekio jau paruošta prekybai.

Miško želdinimo ir apsaugos inžinierius S.Austrevičius sakė, kad šiemet kaip ir kasmet, bus vykdoma ir tradicinė akcija „Parsinešk Kalėdas į savo namus“: gruodžio 20 dieną nuo 12 iki 15 val. Pilies aikštėje bus nemokamai dalijamos eglių šakos. Tačiau tie, kurie nori šakas pasipuošti anksčiau jų galės įsigyti eglaičių prekybos vietoje. Eglių ir pušų šakos tekainuos apie eurą, todėl miškininkas prašo neiti patiems į miškus laužyti šakų.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras