Vytauto gatvę nuklojo baseino statybvietės purvas (14) 

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2017-12-28 13:34

Taip Vytauto gatvė atrodo šiandien. Daivos Žebelienės nuotrauka

Į „Tauragės kurjerio“ redakciją paskambinęs tauragiškis pakvietė atvažiuoti į Vytauto gatvę prie jau pradėto statyti baseino. Anot tauragiškio, iš statybvietės išvažiuojančios sunkiasvorės mašinos ant ratų į vieną pagrindinių miesto gatvių išveža tiek daug purvo, kad važiuojamoji danga ne tik tapo bjauriai purvina, bet ir nesaugi – galima sulaukti avarijos. 

Vyras pasakojo, kad storu purvo sluoksniu gatvė buvo pasidengusi jau prieš Kalėdas, tokia liko ir per šventines dienas.

– Kažin, ar tokia liks ir iki Naujųjų? Purvu apsineša ir mašinų ratai, ir pėsčiųjų, einančių per gatvę, batai. Kodėl iš statybvietės išvažiuojančioms mašinoms nenuvalomi ratai, o apterštas asfaltas nenuplaunamas? Pikta ne tik todėl, kad negražu, bet ir todėl, kad purvas gadina asfaltą, – kalbėjo Aerodromo mikrorajono gyventojas.

Sulaukę skambučio nuvažiavome apžiūrėti situacijos. Pasirodė dar blogiau nei galėjome įsivaizduoti. Gatvė purvu apnešta iki Beržų gatvės, kad būtų aiškiau – iki vadinamojo Bagdono tvenkinio, menkesni purvo pėdsakai matyti iki pat T.Ivanausko gatvės. Jei taip ir toliau, neilgai trukus purvu bus apneštas ir miesto centras.    

Baseino statybų rangovo UAB „Brosta“ iš Raseinių direktoriaus pavaduotojas Darius Karabinas „Tauragės kurjeriui“ sakė, kad apie tai, jog purvas apnešė Vyrauto gatvę, jis nežinojo.

– Sąžiningai galiu pasakyti, kad tokios kalbos iki manęs neatėjo. Iš karto reaguosime. Valysime ir svarstysime galimybes, kaip galima išspręsti šią problemą. Supraskite, kad šlapi tie procesai ir laikas toks. Aišku, būtinai valysime gatvę, nuplausim. Atsiprašome Tauragės žmonių už nepatogumus. Bet kai pastatysime baseiną, užsimirš smulkūs nepatogumai ir bus visi patenkinti, – patikino D.Karabinas.

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras