Dauglaukio jaunimas atnaujino lieptą(8)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-08-14 12:06

Dauglaukio bendruomenės nuotrauka

Dauglaukyje tyvuliuojantis tvenkinys – mėgstamas visos bendruomenės. Tačiau jo lieptas kėlė nerimą jau seniai – supuvusios lentos grasino nelaime. Kilus biurokratinėms kliūtims, vadžias į savo rankas perėmęs kaimo jaunimas lieptą atnaujino už savo pinigus.

Daugelį metų Dauglaukio tvenkinys džiugina gyventojus. Vėsus vanduo – tikra atgaiva vasarą ir puiki pramoga. Tik štai lieptas jau atitarnavo – supuvo lentos, teko net „Stop“ juosta užtverti, kad netyčia koks vaikas užlipęs nesusižalotų. Dauglaukio bendruomenės „Gimtinė“ pirmininkė Kristina Vismerienė sakė, kad buvo bandyta gauti lėšų, tartis dėl liepto remonto su seniūnija, tačiau kilo biurokratinės kliūtys.

– Mums paaiškino, kad tvenkinys yra privatus. Kiek žinau, savininkas tvenkinį pardavinėja ir jam nelabai rūpi liepto būklė. O dauglaukiškiai dažnai ten lankosi, mėgsta tvenkinį ir tas lieptas visiems įprastas. Todėl vienas jaunimo atstovas, grįžęs iš užsienio, ėmėsi iniciatyvos ir organizacinių reikalų. Susibūrė aplink jį aktyvus jaunimas ir viską patys padarė, – pasidžiaugė bendruomenės pirmininkė.

Lieptas dabar atnaujintas ir visiškai saugus lankytojams. Jo turėklus jau puošia gėlės.

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras