Į Žygaičius sugužėjo net 16 ansamblių(8)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2018-11-10 07:11

Grojo vokalo grupės vadovas Arūnas Rakevičius. Reginos Genienės nuotraukos

Penktadienio vakarą Žygaičių universaliame daugiafunkciame centre vyko rajoninis vokalinių ansamblių festivalis „Gimtinės dainos“, kuris organizuotas jau antrąjį kartą. Į renginį atvyko ir dainas traukė net šešiolika ansamblių.

Į koncertinį vakarą atskubėję Tauragės kultūros centro vokalinių ansamblių kolektyvai, jų gerbėjai ir vietiniai žygaitiškiai vos sutilpo Žygaičių UDC salėje – pritrūkus sėdimų vietų, žmonėms teko stovėti. Čia meilė dainai suvienijo kartas – susirinko ne tik garbaus amžiaus senjorai, buvo mamų su kūdikiais ant rankų ir kelių metų vaikučiais.

Šventėje dainavo įvairūs kolektyvai – vieni jau gyvuojantys keliasdešimt metų ir minintys garbius jubiliejus, o kiti tik prieš kelis mėnesius susibūrę ir neturintys pavadinimo. Vieni jų ne kartą pabuvoję užsienyje, o kiti tik pradedantys pirmuosius pasirodymus.

Dainavo visai neseniai susibūręs Lomių ansamblis

Renginio metu netrūko puikių emocijų, žiūrovai kartu su dalyviais dainavo, lingavo į taktą ir negailėjo garsių plojimų. Pasibaigus šventei koncertavusiems ansambliams ir jų vadovams buvo įteiktos dovanos.

Pasirodė ir „Eidintos“ ansamblis iš Batakių

Skaityti komentarus (8) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras