Jovariškiai įžiebė kalėdinę eglutę(10)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-12-03 19:36

Kai šventėje pasirodo Kalėdų Senelis, iki eglutės įžiebimo lieka skaičiuoti minutes. Raimondos Alysienės nuotrauka

Gražų ir snieguotą gruodžio 3-osios vakarą jovariškiai bendruomenės narius ir svečius pakvietė į linksmą eglutės įžiebimo šventę. Jau tapo tradicija, kad gražiausių ir prasmingiausių metų švenčių laukimą įprasminančią Kalėdų eglutės įžiebimo šventę pirmieji rajone skelbia Jovarų bendruomenės nariai.

Jovarų gatvės gale dešimties metrų aukščio eglė, kurią bendruomenei dovanojo jovariškių šeima, sužibo ir pasidabino gausesniu šios žiemos sniegu. Kad jau užsakė bendruomenė sniegą, tai ir liko nenuvilti.

Gyvos muzikos ir jovariškių dainininkų atliekamų dainų melodijos į šventę su dovanų maišu prišaukė ne tik sniegą, bet ir Kalėdų Senelį, kuris rogių nespėjo pasiruošti – atvyko ratuotas.

Pasiklausę šventės svečių linkėjimų, sulaukę dovanų, ir patys apdovanoję garbingiausius svečius bei savo bendruomenės narius, prisidėjusios prie šventės organizavimo, jovariškiai įžiebė savo gražuolę eglutę.

Pasidabinusieji Kalėdų Senelio kepurėmis, o daugiausia tai buvo mažieji šventės dalyviai, pavaišinti saldainiais. Sušilti buvo galima ne tik intensyviau trypiant kojomis, bet ir ragaujant Jovarų arbatinės karštą arbatą.

Skaityti komentarus (10) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras