Savaitgalį Skaudvilėje karaliavo krepšinis (3)

kurjeris.lt inform. | redakcija@kurjeris.lt

2015-02-23 13:03

Krepšinio turnyro Skaudvilėje nugalėtojai ir dalyviai. Skaudvilės bendruomenių archyvo nuotrauka

Vasario 21-ąją Skaudvilės gimnazijos didžiojoje sporto salėje karaliavo krepšinis. Bendruomenių „Skaudvilės kraštas“ ir Skaudvilės bendruomenės pirmininkų Vido Bičkaus ir Nerijaus Lukošiaus bei ilgamečio šios mokyklos kūno kultūros mokytojo Ričardo Paulausko iniciatyva vyko salės krepšinio 3x3 turnyras Skaudvilės bendruomenių taurėms laimėti.

Turnyras sulaukė gausaus dalyvių dėmesio. Grupėje iki 18 m. dalyvavo keturios komandos. Nugalėtojais tapo „SM Bremena 98“ (Tauragė), antrąją vietą iškovojo „Gazuota varškė“ (Skaudvilė), trečiosios vietos nugalėtojai – „Manija“ (Skaudvilė).

Amžiaus grupėje kam per aštuoniolika varžėsi net 12 komandų iš Skaudvilės, Tauragės, Pakražančio, Kartupių ir Stulgių. Dviejuose pogrupiuose (po šešias komandas) vyko įnirtinga kova dėl patekimo į pusfinalius.

Suskaičiavus rezultatus paaiškėjo, kad į ketvertą pateko „Fortūna“ (Tauragė), „Olimpas“ (Kartupiai), „Bremena 72“ (Tauragė) ir „Vietiniai“ (Skaudvilė).

Pirmajame pusfinalyje „Fortūna“ įveikė „Olimpą“ ir pateko į finalą. Antrajame pusfinalyje Skaudvilės „Vietiniai“ įveikė Tauragės „Bremena 72“.

Mažajame finale komanda iš Kartupių (Jurbarko r.) įrodė savo pranašumą ir nugalėjo Tauragės „Bremena 72“ komandą.

Finale susitiko „Vietiniai“ (Skaudvilė) ir „Fortūna“ (Tauragė). Dešimt minučių aikštelėje prabėgo labai greitai ir nuskambėjus finaliniam švilpukui paaiškėjo, kad šio turnyro nugalėtojais tapo „Fortūna“ iš Tauragės.

Emocijos, kova aikštelėje bei noras nugalėti „virė“ net penkias valandas, kurios niekam neprailgo.

Organizatoriai džiaugiasi, kad turnyras sulaukė gausaus dalyvių dėmesio ir tikisi, kad renginys taps tradiciniu.