Sužalotą katytę priglaudę žmonės: ačiū už gerumą (2)

Raminta MINIOTAITĖ | info@kurjeris.lt

2018-12-05 11:11

Tripse pavadinta katytė, nors ir neįgali, bet naujuose namuose jaučiasi puikiai. Naujųjų katytės šeimininkų atsiųsta nuotrauka

Su „Tauragės kurjerio“ redakcija susiekė šilališkių šeima. Kaimyninio rajono gyventojai sakė esantys dėkingi už pagalbą Tauragės rajone gyvenančiam gyvūnų globėjui Sigitui Klymantui ir Šilalėje veikiančios veterinarijos klinikos savininkams Dovilei ir Mindaugui Lidžiams. Jie sujaudinti šių žmonių gerumo.

Viešinti savo pavardės nepageidaujantys šilališkiai papasakojo graudžią istoriją – prieš keletą dienų, grįždami namo iš darbo Šilalėje (žmonės gyvena kaime), netoli savo namų, pakelėje, rado sužalotą katytę. Kaip gyvūnėlis ten atsidūrė, vienišas, žvyrkelio pakelėje, jie nenumano, tik spėja, kad jį nuskriaudė ir paliko nugaišti žmonės. Katytei buvo nutraukta galinė letenėlė, iš atviros žaizdos styrojo kaulas.

– Susigraudinau, kai pamačiau. Paėmėm kačiuką, nes negalėjome jo likimo valiai palikti. Nežinodama, kur ieškoti pagalbos, apskambinau keletą Lietuvos gyvūnų globos įstaigų, tačiau jos tokiu atveju sakė negalinčios padėti, kol susisiekiau su jūsų rajone gyvenančiu Sigitu Klymantu. Problema buvo išspręsta kaip mat, – pasakojo šilališkė.

S.Klymantas, anot moters, susisiekė su Šilalėje veikiančios veterinarijos klinikos „Laimingas ūsas“ savininkais. Šie katytę jau kitą dieną operavo, skyrė vaistų, lašinę. Kojytę  amputavo, bet katytė ir be jos gyvens. Katytę radę žmonės nusprendė ją priglausti.

– Esu be galo dėkinga šiems žmonėms, jie iš mūsų neėmė pinigų nei už operaciją, nei už vaistus, po keleto dienų žaizdą pertvarstė. Mes labai sujaudinti ir norime pasidžiaugti – būtent tokie žmonės ir turi dirbti tokį darbą, – kalbėjo šilališkė.

Ši šeima labai dėkoja S.Klymantui bei Dovilei ir Mindaugui Lidžiams. O jų priglausta katytė, nors ir be kojytės, šiuo metu jaučiasi gerai – yra guvi naujuose šiltuose namuose.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras