Tarailiuose linksmai palydėta vasara(2)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2015-08-23 11:18
Raimondos Alysienės nuotrauka

Su legendine grupe „Rondo“ kartu dainavo ir susirinkusieji į vasaros palydas. Autorės nuotrauka

Šeštadienį bendruomenė „Tarailių ratas“ vietinius ir svečius kvietė į tradicinę, jau šeštą kartą organizuotą, vasaros palydėtuvių šventę. Šalia Jūros upės įrengtoje bendruomenės susibūrimų vietoje netrūko nei sportinio azarto, nei varžybų dvasios, nei skambių dainų, nei šokių.

Su aušra šeštadienį kilę bendruomenės vyrai paruošė varžyboms skirtas vietas, o moterys kelias dienas tvarkė aplinką, komponavo nuostabias gėlių puokštes lauko scenai papuošti.

Oficialiai 12 val. prasidėjusios varžybos sulaukė daug dalyvių ir iš Tarailių, ir iš miesto bendruomenių. Komandos ir pavieniai dalyviai varžėsi pačiose įvairiausiose varžybose. Daug dėmesio sulaukė paplūdimio tinklinio 2x2 varžybos, kurios, pasak Bendruomenės narės Linos Budrikienės, dėl dalyvių gausos prasidėjo jau 10 val. ir vyko dviejose aikštelėse. Šešios komandos susirungė gatvės 3x3 krepšinio varžybose, labai gausiai – 8 komandos (7x7) – kamuolį spardė futbolo aikštelėje. Ir futbolo, ir krepšinio varžybose pergales šventė tarailiškių komandos. Vyrai jėgas išbandė jėgos rungtyse: kabėjo ant skersinio, kilnojo 24 kg svarmenį, dalyvavo prisitraukimų rungtyje. Šeimos susirungė virvės traukimo rungtyje. O batelio metimo varžybose sudalyvavo ir rajono meras Sigitas Mičiulis.

Vaikams buvo organizuotos futbolo 5x5, kimštinio kamuolio metimo, išstūmimo iš rato, taikliosios akies (kamuoliuko metimo į taikinį), smiginio varžybos.

Ir kaip gi gyvendamas šalia Jūros nepaplaukiosi upėje: judėjimas „Aktyvi Tauragė“ padėjo suorganizuoti plaukimo kajakais varžybas. O Taurų parko atstovai organizavo didelio susidomėjimo sulaukusias populiarėjančio vadinamojo zorbingo futbolo varžybas.

Bendruomenės pirmininkas Nedas Budginas į klausimą, kiek bendruomenėje yra narių, atsakyti negalėjo.

– Mes neskaičiuojame, visi, kas širdyje su mumis, ir yra nariai. Va, jūs – atvykote į šventę, jau ir esate mūsų bendruomenės narė, – šventės vakarą „Tauragės kurjerio“ korespondentei sakė linksmai nusiteikęs bendruomenės pirmininkas.

Sveikinimo žodį tarailiškiams ir svečiams tarė rajono meras S.Mičiulis, miesto seniūnas Virginijus Žilius, miesto bendruomenių atstovai. Bendruomenės aktyvas už pastangas vienyti ir burti vietos gyventojus padėkojo savo pirmininkui N.Budginui, bendruomenės tarybos pirmininkui Rolandui Ivaščenko, visada padedančiam „Fortūnos“ laisvalaikio centro savininkui Virginijui Jokubauskui.

O vakarėjant Jūros pakrantes užliejo ne tik legendinio ansamblio „Rondo“ atliekamos dainos. Kartu arba tik ansamblio muzikantams akompanuojant lietuviškos estrados hitus traukė visi vasaros palydėtuvių dalyviai.

Skaityti komentarus (2) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras