Žolinių proga – koncertas Pagramantyje(14)

Daiva ŽEBELIENĖ | daiva@kurjeris.lt

2018-08-15 14:21

Daivos Žebelienės nuotrauka 

Pagramantis šiandien parodė: švęsti Žolinę žmonės nori. Juk nuo seno lietuviai sakydavo, kad jei Žolinę praleisi vienas, gyvenimas bus skurdus. Šimtmečio Žolinę bendruomenei ir visiems, kas tik nepatingėjo atvykti, surengė Pagramančio bažnyčia, Pagramančio bendruomenė „Gramančia“ ir Pagramančio kultūros namai.

Žolinės šventė prasidėjo mišiomis Pagramančio Švč. Mergelės Marijos Nekaltojo prasidėjimo bažnyčioje. Švč. Mergelės Marijos ėmimo į dangų atlaidus vedė Lietuvos kariuomenės Ordinariato vyresnysis kapelionas mjr. mgr. Remigijus Monstvilas iš Klaipėdos. Vargonavo Rasa Ramanauskienė iš Šilalės, giedojo Gintarė Jonikaitė iš Klaipėdos. Taip pat – Pagramančio bažnyčios choras. Koncertą dovanojo GOSPEL choras „Gloria“ su vadove Rasa Levickaite–Šerpytiene.

Po mišių visi  pakviesti pasivaišinti sveikuoliška koše ir paklausyti  „Zyplių dvaro“ liaudiškos muzikos kapelos koncerto. Buvo planuota, kad koncertas vyks bažnyčios šventoriuje, tačiau dėl nuo ryto grasinusio lietaus nuspręsta renginį perkelti į Pagramančio kultūros namų patalpas. Sausakimšoje salėje vos tilpo visi norintys. Kai kurie smagios muzikos klausė stovėdami lauke prie atvirų salės langų.

„Zyplių dvaro“ liaudiškos muzikos kapela susirinkusiems linkėjo geros nuotaikos ir vienybės ne tik linksminantis, bet ir tada, kai reikia vieniems kitų pagalbos.

Po koncerto šventės organizatoriai apdovanojo bendruomenes, kurios bažnyčios prieigas papuošė žolynų puokštėmis.

Skaityti komentarus (14) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras