Gesino vieną po kito kilusius gaisrus(1)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-01-21 12:38

Dariaus ir Girėno gatvėje liepsnojo „Land Rover Freelander“. Skaitytojos atsiųsta nuotrauka

Praėjęs savaitgalis ugniagesiams buvo tikrai neeilinis. Apie liepsnojančius automobilius pranešta dukart. Sekmadienį teko skubėti dėl degančių patalpų.

Šeštadienį 1.18 val. bendruoju pagalbos telefonu paskambinęs žmogus pranešė, kad Skaudvilėje dega automobilis su dujine įranga. Atvykus specialistams, 1999 metų laidos „Peugeot 406“ degė jau atvira liepsna. Tauragės priešgaisrinės gelbėjimo tarnybos ugniagesiai informavo, kad išdegė variklio skyriaus degios dalys, apdegė prietaisų skydelis. Tik išlaužus bagažinės spynelę pavyko atidaryti bagažinės dangtį ir užsukti dujų balioną. Gaisro metu automobilis stovėjo vos už 5 m nuo medinio garažo. Ugniagesiams pavyko išsaugoti pastatą.

Tos pačios dienos vidurdienį ugniagesių pagalbos prireikė Tauragėje. Pranešta, kad Dariaus ir Girėno gatvėje 29 numeriu pažymėto namo kieme dega „Land Rover Freelander“, pagamintas 1999 metais. Atvykę ugniagesiai atvira liepsna degusią transporto priemonę užgesino per keliolika minučių. Išdegė automobilio degios detalės, išdužo priekinis stiklas, apdegė variklio dangtis ir nusilupo dažai. Įvykio priežastis aiškinasi specialistai.

Sekmadienį 2.12 val. pagalbos prireikė Stragutės kaime. Paskambinęs pranešėjas informavo, kad dega tvartas. Dar neprivažiavę gaisravietės Pievų gatvėje, gelbėtojai išvydo degantį pastato stogą. Savaitgalio įvykių suvestinėje teigiama, kad medinėje pastato dalyje buvo laikomos avys, o mūrinėje pusėje įrengtas garažas bei dirbtuvės. Palėpėje savininkas laikė šiaudus. Nelaimės metu nudegė visas stogas, apdegė šiaudai. Su stichija kovoję ugniagesiai suliejo pastatą, tačiau jiems pavyko išsaugoti pastogėje stovėjusį traktorių. Darbuotis teko iki pat ryto.

Po sunkios nakties Stragutės kaime viena ugniagesių komanda taip ir nespėjusi atsikvėpti buvo išsiųsta į kitą nelaimę. 9.49 val. gautas iškvietimas į Vasario 16-osios gatvėje esantį namą. Pranešta apie degantį butą. 4 aukštų name gaisras kilo 2 aukšte. Gauta informacija, kad žmonės gesina patys. Ugnį jiems pavyko užgesinti dar iki atvykstant ugniagesiams. Kaip vėliau paaiškėjo, gaisras buto koridoriuje kilo dėl elektros instaliacijos. Nelaimės metu aprūko koridoriaus siena, apdegė batų dėžės šonas. Spėjama gaisro priežastis – gedimas elektros instaliacijoje.

Skaityti komentarus (1) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras