Laužas bulvėms kepti sukėlė įtarimų(4)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2016-06-07 14:48

Šiame lauže keptomis bulvėmis gardžiuosis Jovarų vasaros stovyklos dalyviai. Autorės nuotrauka

Šiandien, prieš 16 val., į Jovarų mikrorajoną skubėjo ugniagesių gelbėtojų komanda. Gavę pranešimą apie galimą gaisrą jovariškių poilsiavietėje, gelbėtojai rado kūrenamą laužą bulvėms kepti. 

Tris dienas nuo šiandien Jovarų bendruomenėje vasaros dienos stovykloje poilsiaujantys vaikai šiandien išvyko į pažintines ekskursijas į Tauragės krašto muziejų, Taurų nuotykių parką. O kol vaikai keliauja po savo kraštą, Jovarų bendruomenėje paliktas atsakingas asmuo turėjo iškūrenti laužą ir penktai valandai vakarienei lauže iškepti bulvių. Už, kaip patys jovariškiai vadina, didžiosios pavėsinės sukurtas laužas kažkam sukėlė įtarimų ir buvo iškviesti ugniagesiai.

Gelbėtojai Jovaruose ilgai neužtruko. Apžiūrėję laužavietę jie grįžo į būstinę.

Jūros pakrantėje vaikštinėjęs ir laužą prižiūrėjęs vyriškis, pakalbintas „Tauragės kurjerio“, stebėjosi, kad taip greit buvo pranešta apie galimą gaisrą, o ugniagesiai, kaip sakė vyriškis, atlėkė su sirenomis.

– O kai poilsiavietę padega, tai niekas nepraneša, – vis stebėdamasis situacija kalbėjo vyras.

Jis sakė turįs sudeginti nemažai malkų, kad būtų pakankamai anglių.

– Valgys apie 50 vaikų, tai bulvių reikia daug iškepti. Atvažiuokite penktą valandą, pamatysite gražių vaizdų, – žurnalistę pakvietė jovariškis. 

Skaityti komentarus (4) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras