Pirmadienį ugniagesių pagalbos šaukėsi ir trūkus vamzdžiui, ir prisvilus puodui(0)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-10-04 08:56

Ugniagesiai skuba į pagalbą Dariaus ir Girėno g. 32 name. Valdo Dičmono nuotrauka

Vakar Tauragės ugniagesiams teko skubėti net į keletą iškvietimų, nors realios grėsmės ir nebūta.

Tauragės apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba informuoja, kad spalio 3-osios popietę pranešta, jog Tremtinių kelio 25-ajame name trūko vandens šildytuvas, rūksta dūmai. Atvykus ugniagesiams nustatyta, kad iškvietimo vietoje gaisro nėra, trūkus vandens šildytuvo vamzdžiui bėgo karštas vanduo, susidarė daug garų. Ugniagesiai užgesino krosnį, gaisrui kilti pavojaus nebuvo.

Į ugniagesius tądien kreipėsi ir Saulės gatvės 23-ojo namo gyventojai. Jie pranešė, kad name pasklidę tamsūs dūmai. Ugniagesiams atvykus į vietą, darbą pradėjo KOAA (kvėpavimo organų apsaugos aparatai) grandis  – du pareigūnai. Atlikę žvalgybą, gaisro požymių jie neaptiko. Nustatyta, kad kamine dega suodžiai. Ugniagesiai budėjo, kol suodžiai išdegė.

Dar vieno pagalbos šauksmo ugniagesiai sulaukė iš Dariaus ir Girėno gatvės 32-ojo namo. Pranešta, kad per pravirą langą iš buto trečiajame aukšte matomi dūmus. Atvykus ugniagesiams pamainos vadas pranešė, kad per langą nestipriai rūksta dūmai, automobilinėmis kopėčiomis privažiuoti prie namo nėra galimybės, nes kiemas užstatytas automobiliais. KOAA grandis, du 2 pareigūnai, į butą pateko ištraukiamosiomis kopėčiomis. Paaiškėjo, kad gaisro nėra – ant dujinės viryklės, paliktos be priežiūros, keptuvėje prisvilo maistas. Ugniagesiai išvėdino patalpas, sulaukė, kol atvyko policijos pareigūnai. 

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras