Trumpasis jungimas vos nepasiglemžė namo(0)

Morta MIKUTYTĖ | morta@kurjeris.lt

2018-04-05 13:38

Mortos Mikutytės nuotrauka

Šiandien popiet specialiosios tarnybos skubėjo į J.Tumo-Vaižganto gatvę. Pranešta apie privačiame gyvenamajame name kilusį gaisrą. Greitos kaimynės reakcijos dėka rimtesnių nuostolių išvengta.

Apie 15 val. dvi ugniagesių gelbėtojų autocisternos išskubėjo į J.Tumo-Vaižganto g. 58A namą. Išsiųsta ir greitosios medicinos pagalbos brigada.

Pirminiais duomenimis, įvyko elektros laidų trumpasis jungimas. Dėl to laidai užsidegė prie pat apšiltinto mūrinio namo.

Kaip informavo Antanas E., vienas namo savininkų, pastatas šiltintas putplasčiu. Ugniagesiai skubėjo tikrinti, ar liepsna nuo laidų nepersimetė į šiltinimo medžiagą.

– Gaisrą pastebėjo kaimynė ir pradėjo šaukti. Aš buvau kieme, tačiau kitoje namo pusėje. Žinote, šiandien čia triukšmo pakanka, o dar traktorius važinėja gatves šluodamas. Girdėjau keistus garsus, tačiau maniau, kad jie kaip tik nuo to traktoriaus. Kai kaimynė šūktelėjo, tai ir žmona išėjo laukan, nes jai televizorius išsijungė, – stebėdamas ugniagesių darbą kalbėjo Antanas E.

Ugniagesiai gelbėtojai nukirpo užsiliepsnojusius elektros laidus ir praardė dalį tinko. Laimei, gaisras neišplito.

Skaityti komentarus (0) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras