Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Ledonešis aplamdė Jūros krantinės statinius(6) 

Margarita RIMKUTĖ | margarita@kurjeris.lt

2016-02-12 06:37

Nuplaukdamos ledo lytys nuardė turėklą laikiusį bortą. Autorės nuotrauka

Šią savaitę nuslūgus Jūros upės vandeniui, išryškėjo prašniokštusio ledonešio padariniai. Ledų sangrūdos nuplaukdamos nuplėšė pėsčiųjų ir dviratininkų tilto link vedančių laiptų turėklą ir jį laikiusį bortą. Apardytas krantinės asfaltas.

Sausio 28 d. publikavome vaizdo įrašą, kuriame matyti, kaip ant upės apsemtų tilto laiptų stūkso ledo lytys. Pajudėjusios jos vėliau, matyt, nuplėšė ir vieną metalinių turėklų, nes sekmadienį, nuslūgus vandeniui, šis mėtėsi netoliese. Mėtėsi ir jį laikiusio cementinio borto liekanos.

Kaip sakė seniūnijos sandėlyje nuolaužas priglaudęs miesto seniūnas Virginijus Žilius, reikės aiškintis, ar bortas nulaužtas dėl statybos broko, ar projektuotojas nenumatė galimos potvynio grėsmės statiniui.

– Reikės nutarti, kieno sąskaita atstatysime žalą. Reikės tartis su savivaldybės Statybos skyriumi, nustatyti, ar turėklai buvo įrengti pagal projektą, gal buvo numatyta labiau sutvirtinti. Bandysime rangovus pasitelkti, jei ne, patys padarysime. Čia ne paskutinis ledonešis. Jeigu takas neatlaikė šito ledonešio, tai gali neatlaikyti ir kito. Reikės padaryti taip, kad nebekiltų tokių bėdų, – dėstė seniūnas.

Pasak seniūno, takas bus remontuojamas pavasarį.

Skaityti komentarus (6) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras