Miestas bruzda antrą dieną(11)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2019-06-01 17:29

Nuo ryto į Tauragę plūdo baikeriai, kuriems buvo rezervuota dalis Vytauto gatvės ir Pilies aikštės. Čia vyko geriausio motociklo rinkimai, kuriuose savo balsą už labiausiai patikusią dviratę transporto priemonę galėjo atiduoti visi apsilankę. 

Bažnyčių gatvėje veikė mugė, J.V. Kalvano parke sukurtoje pramogų zonoje šėliojo vaikai, koncertavo jaunimas, buvo rodomas spektaklis vaikams.

Respublikos gatvėje ugniagesiai kartu su policija demonstravo savo turimą techniką, o Pilies aikštėje vyko motociklų paroda, kurios metu išrinktas gražiausias motociklas. Jo savininkui atiteko kelių tūkstančių piniginis prizas (plačiau apie tai – antradienio numeryje).

Šiek tiek po 18 val. baikerių kolona pajudės į Geležinio vilko gatvę Tauruose, kur prasidės klubo „Twins forever MC“ 20 metų gimtadienio šventė. Ten koncertuos „Midnightspecial“ ir „Wolfsome“.

Šeštadienio vakarą vainikuos koncertas „Back to the 90s“ Vasaros estradoje. Čia koncertuos svečiai iš užsienio F.R.DAVID su grupe, DJ SASH ir žinomas Lietuvos dainininkas Romas Dambrauskas. Koncerto pabaigoje dangų nušvies fejerverkai.

Daugiau nuotraukų rasite čia.

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras