Pagramančio regioninio parko direkcijos vadovas Vaidotas Šliogeris ruošiasi palikti pareigas(38)

Ramunė RAMANAUSKIENĖ | redaktore@kurjeris.lt

2016-02-26 12:31

Vaidotas Šliogeris. Renaldo Malycho nuotrauka

Vakar Pagramančio regioninio parko direktorijos direktorius Vaidotas Šliogeris laimėjo Generalinės miškų urėdijos skelbtą konkursą Rietavo miškų urėdijos urėdo pareigoms eiti ir ketina palikti ilgametes pareigas. Pagramančio regioninio parko direkcijai V.Šliogeris vadovauja jau 22-ejus metus. 

Paklaustas, kodėl apsisprendė karjeros posūkiui, Pagramančio regioninio parko direktorius Vaidotas Šliogeris nustebo, kad žurnalistai tuo domisi, ir patikino kol kas komentuoti nieko nenorintis. Esą konkursas ką tik įvyko, jis dar nenorįs apie tai kalbėti, o direkcijoje šiuo metu tebedirba.

– Tikrai dar nieko nenoriu komentuoti. Paskambinkite po dviejų savaičių. Tuomet ir pakalbėsime, – „Tauragės kurjeriui“ sakė V.Šliogeris.

Rietavo miškų urėdijos urėdo konkurso laimėtojo kandidatūrą turi patikrinti Specialiųjų tyrimų tarnyba. Ši procedūra ir užtruks apie keletą savaičių.

Jei V.Šliogeris bus pripažintas tinkamas eiti naujas pareigas, Pagramančio regioninio parko direktoriaus vietai užimti bus skelbiamas konkursas.

V.Šliogeris Pagramančio regioninio parko direkcijai vadovauja nuo 1994 metų. 45-erių metų V.Šliogeris yra įgijęs keletą specialybių – Lietuvos veterinarijos akademijoje veterinarijos gydytojo, Lietuvos žemės ūkio universitete miškotyros ir miško ekonomikos. 

Skaityti komentarus (38) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras