Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Tarp socialinės akcijos ,,Aš neimu kyšių“ laureatų ir Tauragės policijos komisariato pareigūnas(13)

kurjeris.lt inform. | redaktore@kurjeris.lt

2016-02-11 07:21

Marių Vaičiūną (kairėje) sveikina Rotary klubo prezidentas Vitalijus Vitkauskas

Vakar, vasario 10-ąją, Policijos departamente iškilmingai apdovanoti socialinės akcijos „Aš neimu kyšių“ dalyviai, Lietuvos policijos pareigūnai. Tarp apdovanotųjų – ir tauragiškis.

Kaip informuoja Tauragės apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos grupės specialistė Rūta Janavičiūtė, akcijos laureatus sveikino vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis, Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas bei Vilniaus Lietuvos Tūkstantmečio Rotary klubo prezidentas Vitalijus Vitkauskas. Ceremonijos metu apdovanoti po vieną labiausiai pasižymėjusį policijos pareigūną iš kiekvienos apskrities. Visiems socialinės akcijos dalyviams įteiktos padėkos ir atminimo dovanos.

Tauragės apskrities vyriausiajame policijos komisariate vienas iš atspariausių kyšiams pareigūnų – Marius Vaičiūnas, Viešosios tvarkos skyriaus patrulių būrio vyriausiasis patrulis. Per praėjusius metus jis užfiksavo 3 atvejus, kai buvo bandoma papirkti policijos pareigūną. M. Vaičiūnas, davęs policijos pareigūno priesaiką, nei vienai provokacijai nepasidavė, priešingai – asmenims, mėginusiems išvengti atsakomybės ir siūliusiems pinigų, šio pareigūno dėka buvo pareikšti įtarimai dėl mėginimų papirkti.

Tauragės apskrities vyriausiasis policijos komisariatas tikisi, kad ne tik pareigūnai seks kolegos pavyzdžiu, bet ir mažės visuomenės pakantumas kyšiams ir vis daugiau žmonių netoleruos korupcijos.

Skaityti komentarus (13) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras