Trispalvė suplevėsavo ant Tauragės šilumos tinklų kamino(11)

Raimonda ALYSIENĖ | redakcija@kurjeris.lt

2018-02-13 15:07

Ant 80 metrų aukščio kamino trispalvę užkėlė aukštalipiai. Renaldo Malycho nuotrauka

Ant vieno aukščiausių Tauragės statinių suplevėsavo trispalvė. Taip Lietuvos valstybės atkūrimo 100-metį nesprendė paminėti Tauragės šilumos tinklai.

Kaip sako Tauragės šilumos tinklų direktorius Mindaugas Nevardauskas, ant 80 metrų aukščio kamino trispalvę užkėlė aukštalipiai.

– Taip sugalvojome, kad ant bene aukščiausio, tiesa, televizijos bokštas Tauragėje kiek aukštesnis, ant kurio, ko gero, ir negalima kelti vėliavos, Tauragėje statinio reikia iškelti trispalvę, kad visa Tauragė matytų, – apie idėją sakė M.Nevardauskas.

Dūmai iš šio kamino nerūksta, nes kitu atveju, pasak M.Nevardausko, būtų nepagarba vėliavai, nors skambučio, ar taip galima elgtis su vėliava, įmonės vadovas sakė sulaukęs.

– Susispaudę kažkokie esame. Jei reikės paleisti šį rezervinį kaminą, vėliavą nukabinsime. Gi suvokiame, kad taip būtų negalima, – patikino šilumininkų vadovas. – O kaminas yra statinys. Ir Kaune ant vandens bokšto vėliavą iškėlė. Tiesiog norime, kad iš daugelio vietų matytųsi, o kartu ir jaustųsi šventė, – įsitikinęs M.Nevardauskas. 

Skaityti komentarus (11) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras