Elektroninės laikraščio versijos prenumerata

Balsavimas

Už kurią partiją balsuosite artėjančiuose savivaldos rinkimuose?

 Rezultatai

Ugniagesių savanorių pajėgos Tauragės komandose – misija neįmanoma?(12)

Virginijus JUŠKYS | virginijus@kurjeris.lt

2016-02-11 06:42

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Mindaugas Mikutavičius: „Viskas yra, reikia tik dirbti“. Autoriaus nuotrauka

Nuo šių metų sausio 1 dienos Lietuvoje atkurta savanorių ugniagesių veikla. Į savivaldybių priešgaisrinių tarnybų ugniagesių komandų gretas įsilieja vis daugiau savanorių. Tačiau tik ne Tauragės rajone. Vasario 5 dienos duomenimis, nė viena iš šešių Tauragės rajone veikiančių savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandų savanoriais ugniagesiais nepasipildė.    

Kitose savivaldybėse – geriau

Pernai lapkritį Tauragės rajono savivaldybės taryba patvirtino atnaujintus Tauragės rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos nuostatus, reglamentuojančius savanorių ugniagesių veiklą ir jų sėkmingą integravimą į rajone veikiančias ugniagesių komandas. Tauragės rajono savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos viršininkas Gintaras Ramanauskas įgaliotas pasirašyti nauja redakcija išdėstytus Tauragės rajono savivaldybės priešgaisrinės tarnybos nuostatus ir ne vėliau kaip per 30 dienų nuo šio sprendimo įsigaliojimo įregistruoti juos Juridinių asmenų registre teisės aktų nustatyta tvarka.

Deja, savanorių ugniagesių integravimo į savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos ugniagesių komandas tempai, švelniai tariant, nespartūs. Šiandien nė viena komanda dar nepasipildė nė vienu savanoriu ugniagesiu, kai kitose šalies savivaldybėse rezultatai geresni. Savanoriai ugniagesių komandų gretas papildo Utenos, Akmenės, Klaipėdos, Gargždų ir kitų šalies rajonų savivaldybėse.

M.Mikutavičius sviedžia strėlę G.Ramanauskui

Tauragės apskrities priešgaisrinės gelbėjimo valdybos viršininkas Mindaugas Mikutavičius sako, kad savanorių ugniagesių įtraukimu į ugniagesių komandas privalo rūpintis savivaldybės Priešgaisrinės tarnybos vadovas G.Ramanauskas. Deja, pasak M.Mikutavičiaus, su tarnybos vadovu bendrauti nelengva, o į savanorystę jis vis dar žiūrintis „šnairai“.

 Visą straipsnį skaitykite laikraštyje arba elektroninėje versijoje.

Savivaldybės darbas

Kaip vertinate savivaldybės darbą?

Skaityti komentarus (12) Spausdinti  |   Siųsti

Panašūs straipsniai

Jūsų komentaras